Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1306

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. kubdu
    kubdu (07.02.2010 20:46)
    Dziękuję bardzo serdecznie za plusy w Austrii.
  2. voyager747
    voyager747 (07.02.2010 18:29)
    :-)
  3. voyager747
    voyager747 (07.02.2010 0:19)
    u nas większe i w kawałkach :)
  4. renataglin
    renataglin (06.02.2010 19:51)
    cóż mogę powiedzieć - południowoamerykańska bajka :)
  5. mapew
    mapew (06.02.2010 19:29)
    u nas tez jedza, tylko, ze wieksze ;-)
  6. mj1945
    mj1945 (06.02.2010 18:04)
    Dziękuję za odwiedziny.Cieszę się ,że mogliśmy wspólnie odwiedzić "stare" miejsca.Dziękuję za plusy.
  7. voyager747
    voyager747 (06.02.2010 16:09)
    pięknie tam, szkoda tylko że te świnki jedzą :)
  8. mapew
    mapew (05.02.2010 18:09)
    :-)
  9. dino
    dino (05.02.2010 17:55)
    no tu nas nie bylo....
  10. mapew
    mapew (05.02.2010 17:52)
    5 - ale most wytrzymal i duzo wiecej :-)