Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1306
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
Dziękuję bardzo serdecznie za plusy w Austrii.
-
:-)
-
u nas większe i w kawałkach :)
-
cóż mogę powiedzieć - południowoamerykańska bajka :)
-
u nas tez jedza, tylko, ze wieksze ;-)
-
Dziękuję za odwiedziny.Cieszę się ,że mogliśmy wspólnie odwiedzić "stare" miejsca.Dziękuję za plusy.
-
pięknie tam, szkoda tylko że te świnki jedzą :)
-
:-)
-
no tu nas nie bylo....
-
5 - ale most wytrzymal i duzo wiecej :-)
-
Dziękuję bardzo serdecznie za plusy w Austrii.
-
:-)
-
u nas większe i w kawałkach :)
-
cóż mogę powiedzieć - południowoamerykańska bajka :)
-
u nas tez jedza, tylko, ze wieksze ;-)
-
Dziękuję za odwiedziny.Cieszę się ,że mogliśmy wspólnie odwiedzić "stare" miejsca.Dziękuję za plusy.
-
pięknie tam, szkoda tylko że te świnki jedzą :)
-
:-)
-
no tu nas nie bylo....
-
5 - ale most wytrzymal i duzo wiecej :-)