Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1307

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (05.02.2010 17:48)
    no jakby byl pusty, to moze, ale takiego przepelnionego nie chcialem ;-)
  2. mapew
    mapew (05.02.2010 17:26)
    Leptis Magna, to najbardziej imponujace rzymskie ruiny, jakie widzialem
  3. mapew
    mapew (05.02.2010 16:09)
    ja uwazam, ze kazda pustynia jest inna. I kazda z nich ma wiele roznych obliczy. Wszystkie sa wspaniale...
  4. mapew
    mapew (05.02.2010 15:58)
    takie slowa lubie :-) Dzieki
  5. zfiesz
    zfiesz (05.02.2010 15:05)
    uhm... (w sensie, ze brak słów;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (05.02.2010 15:04)
    america vicunia... tak chyba miała na imię jedna z kochanek florentino arizy z "miłości w czasach zarazy" marqueza? ciekawe czy ze względu na smukłe kończyny?;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (05.02.2010 15:00)
    a może to właśnie terapia?:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (05.02.2010 14:58)
    luźne skojarzenie: http://www.youtube.com/watch?v=JehjqlzXwIQ :-)
  9. zfiesz
    zfiesz (05.02.2010 14:48)
    nie widzę... ile osób maksymalnie może wejść?
  10. zfiesz
    zfiesz (05.02.2010 14:43)
    na sprzedarz? nie skusiłeś się?;-)