Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1297

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. dino
    dino (12.02.2010 15:42)
    czy wulkan w Banos dymił?
    na zdjęciach Anglików, ktorzy byli tam jakieś dwa tygodnie wcześniej (spotkaliśmy się na rejsie po Galapagos - 17 stycznia) mieli wspaniałem zdjęcia z dymiącą górą....
  2. dino
    dino (12.02.2010 15:39)
    uj....jaki piękny cuy :)))
  3. mapew
    mapew (12.02.2010 15:36)
    :)))
  4. dino
    dino (12.02.2010 15:34)
    super!
  5. dino
    dino (12.02.2010 15:33)
    robiłeś bez lampy i wiem jakie to trudne....ale na szczęście światło tu było dobre....
  6. dino
    dino (12.02.2010 15:33)
    piękny!
  7. mapew
    mapew (12.02.2010 15:31)
    niedaleko tego nowego przejezdzalismy w drodze na polnoc. Wy chyba tez?
  8. mapew
    mapew (12.02.2010 15:28)
    no wlasnie, w tym problem. Mam jeszcze dosyc sporo do dodania, ale teraz bede dodawal chyba juz po kolei, zaczynajac od Chimborazo.
    Ewentualne uzupelnienia dopiero na koncu :-)
  9. dino
    dino (12.02.2010 15:27)
    :)
  10. dino
    dino (12.02.2010 15:26)
    jak się tak macha jak oszalały skrzydłami..... to czasem trzeba przycupnąć... :)