Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1297
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
-
uj....jaki piękny cuy :)))
-
:)))
-
super!
-
robiłeś bez lampy i wiem jakie to trudne....ale na szczęście światło tu było dobre....
-
piękny!
-
niedaleko tego nowego przejezdzalismy w drodze na polnoc. Wy chyba tez?
-
no wlasnie, w tym problem. Mam jeszcze dosyc sporo do dodania, ale teraz bede dodawal chyba juz po kolei, zaczynajac od Chimborazo.
Ewentualne uzupelnienia dopiero na koncu :-)
-
:)
-
jak się tak macha jak oszalały skrzydłami..... to czasem trzeba przycupnąć... :)
-
uj....jaki piękny cuy :)))
-
:)))
-
super!
-
robiłeś bez lampy i wiem jakie to trudne....ale na szczęście światło tu było dobre....
-
piękny!
-
niedaleko tego nowego przejezdzalismy w drodze na polnoc. Wy chyba tez?
-
no wlasnie, w tym problem. Mam jeszcze dosyc sporo do dodania, ale teraz bede dodawal chyba juz po kolei, zaczynajac od Chimborazo.
Ewentualne uzupelnienia dopiero na koncu :-) -
:)
-
jak się tak macha jak oszalały skrzydłami..... to czasem trzeba przycupnąć... :)
na zdjęciach Anglików, ktorzy byli tam jakieś dwa tygodnie wcześniej (spotkaliśmy się na rejsie po Galapagos - 17 stycznia) mieli wspaniałem zdjęcia z dymiącą górą....