Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1282

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. latyn20
    latyn20 (15.02.2010 14:44)
    Kapka yerba mate jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;-)
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (15.02.2010 14:27)
    kto wie.... może kiedyś...
  3. mapew
    mapew (14.02.2010 21:15)
    bo zapomnial chyba zrobic dzisiaj manicure... :-)
  4. pt.janicki
    pt.janicki (14.02.2010 20:57)
    :-))))
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.02.2010 19:21)
    :) to ja dziękuję - za fajne foty :) dzięki nim mogę zobaczyć coś, co raczej małe szanse mam zobaczyć osobiście, na własne oczy :)
  6. iwiaszek
    iwiaszek (14.02.2010 19:00)
    opisy zawsze chętnie można poczytać, jednak te zdjęcia nie wymagają komentarzy. Są genialne, zachwycające, kolorowe, chwytające moment, spojrzenia, emocje. To jest rewelacyjne. Dzieki Tobie można planować kolejne wyprawy.... lub chociaż o nich marzyć.
    Zazdroszczę tak pięknych zdjęć i ...aparatu :-)
  7. mapew
    mapew (14.02.2010 18:59)
    ... ale bardzo swieze musza byc te buleczki :)
  8. mapew
    mapew (14.02.2010 18:59)
    ...i wiedzial, jak sie obchodzic z fotografami :)
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.02.2010 18:39)
    odwrócił się i mówi: "Eee, jak idziesz do sklepu to i mnie pieczywo przynieś."
  10. dino
    dino (14.02.2010 18:26)
    profesjonalny model....pokazywał się tylko z dobrej strony... :)