Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1283
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
ja tez go obfotografowalem dookola :-)
-
a wrzuciłem nawet od przodu.... ;)
-
znam gościa....kurcze ;)
-
też były fale :)
-
tak wyglada ta fontanna?
-
Piotrze, masz w ten sposob jego prawa i lewa strone :-)
Slawku, tak to ten :-)
-
Dzięki Marku za węgierskie plusy :)
Pozdrawiam
-
ale juz chyba nie dzisiaj, bo tak dobrze sie tu siedzi... ;-)
-
:-)
-
ja poznaję, to ten z niesamowitych :)
-
ja tez go obfotografowalem dookola :-)
-
a wrzuciłem nawet od przodu.... ;)
-
znam gościa....kurcze ;)
-
też były fale :)
-
tak wyglada ta fontanna?
-
Piotrze, masz w ten sposob jego prawa i lewa strone :-)
Slawku, tak to ten :-) -
Dzięki Marku za węgierskie plusy :)
Pozdrawiam -
ale juz chyba nie dzisiaj, bo tak dobrze sie tu siedzi... ;-)
-
:-)
-
ja poznaję, to ten z niesamowitych :)