Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1283

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (14.02.2010 18:23)
    ja tez go obfotografowalem dookola :-)
  2. dino
    dino (14.02.2010 18:19)
    a wrzuciłem nawet od przodu.... ;)
  3. dino
    dino (14.02.2010 18:19)
    znam gościa....kurcze ;)
  4. dino
    dino (14.02.2010 18:10)
    też były fale :)
  5. mapew
    mapew (14.02.2010 18:07)
    tak wyglada ta fontanna?
  6. mapew
    mapew (14.02.2010 18:05)
    Piotrze, masz w ten sposob jego prawa i lewa strone :-)
    Slawku, tak to ten :-)
  7. milanello80
    milanello80 (14.02.2010 18:03)
    Dzięki Marku za węgierskie plusy :)
    Pozdrawiam
  8. mapew
    mapew (14.02.2010 18:01)
    ale juz chyba nie dzisiaj, bo tak dobrze sie tu siedzi... ;-)
  9. mapew
    mapew (14.02.2010 17:42)
    :-)
  10. voyager747
    voyager747 (14.02.2010 17:38)
    ja poznaję, to ten z niesamowitych :)