Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1248

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. city_hopper
    city_hopper (01.03.2010 17:41)
    Obce brzmienie nazwy w stosunku do krajobrazu ;-)
  2. mapew
    mapew (01.03.2010 17:27)
    one chodza tu wszedzie. Mozna sie przyzwyczaic :-)
  3. aldia
    aldia (01.03.2010 9:02)
    super fotka :)))
  4. aldia
    aldia (01.03.2010 9:02)
    woo nie bałes się krowy?? (byka?)
  5. aldia
    aldia (01.03.2010 9:01)
    ale zamyślony...
  6. dino
    dino (28.02.2010 23:56)
    Marku, dzięki... za kolejne wpisy. Licznik się przekręcił znów... :)
  7. 2_koty
    2_koty (28.02.2010 20:16)
    Dzięki Marku! Cieszę się, że mogłeś pozwiedzać Islandię w nieco cieplejszej atmosferze ;-)
    Krajobrazy są piękne, ale nie da się ukryć - poza sezonem tam tam jest po prostu zimno i ciemno!
  8. mapew
    mapew (27.02.2010 17:47)
    to w takim razie teraz trzeba szukac gwozdzia... :-)
  9. mapew
    mapew (27.02.2010 17:45)
    :-))
  10. mapew
    mapew (27.02.2010 17:41)
    to doslownie "czarna owca" :)