Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1246

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (03.03.2010 17:37)
    to sa saimiri, a po niemiecku malpy trupie czaszki (Totenkopfaffen) ;-)
    A po angielsku: Squirrel monkey
  2. voyager747
    voyager747 (03.03.2010 17:26)
    eh ten Muamar (:
  3. s.wawelski
    s.wawelski (03.03.2010 17:24)
    Osobliwe te malpiszony :-) Wiesz moze co to za gatunek?
  4. mapew
    mapew (03.03.2010 17:15)
    jak idziesz po grani, to calkiem niezle, po plaskim terenie tez, ale wejscie bokiem na gran jest prawie niemozliwe :-)

    Zgadza sie, Libia nasilila walke z UE i przede wszystkim ze Szwajcaria. Od kilkunastu dni nie wydaja wiz krajom ze strefy Szengen, a wydane juz wizy sa niewazne. A jesienia ub. roku Libia postawila powaznie wniosek w ONZ o rozwiazanie Szwajcarii i wcielenie jej w kraje oscienne! ;-)
  5. amused.to.death
    amused.to.death (03.03.2010 15:42)
    suuuper:)
    A jak się po czymś takim chodzi?

    I tak mi się jeszcze skojarzyło? Czy to nie w przypadku Libii pisali ostatnio o tych problemach z wizami?
  6. kornomaniac11
    kornomaniac11 (02.03.2010 21:05)
    ten piasek i jego odcienie, rewelacja
  7. kornomaniac11
    kornomaniac11 (02.03.2010 21:03)
    ładny widoczek, oaza spokoju
  8. kornomaniac11
    kornomaniac11 (02.03.2010 21:01)
    ach te zmarszczki :) wszyscy na nie narzekają a mi się cholernie podobają :)
  9. kornomaniac11
    kornomaniac11 (02.03.2010 21:00)
    orzesz ty, ale czad! super fotka,
  10. arnold.layne
    arnold.layne (02.03.2010 19:06)
    Marku, dziękuję za odwiedziny i plusa :-)