Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1245

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. freemarti
    freemarti (04.03.2010 21:32)
    Marku na innej planecie Ty staleś?
    To musiałeś miec niezłe buty :D
  2. freemarti
    freemarti (04.03.2010 21:27)
    od zawsze :))
  3. freemarti
    freemarti (04.03.2010 21:21)
    taka jakośc za długowiecznosc :)
  4. agnieszkita
    agnieszkita (04.03.2010 21:15)
    mozna sie zasapac wchodzac pod gorke :)
  5. freemarti
    freemarti (04.03.2010 21:01)
    to może byc jedna z wizji przyszłości
    Bardzo sugestywne
  6. freemarti
    freemarti (04.03.2010 21:00)
    Bo gdybyś Marku pojechał na zarobek to może byś coś przywiózł a Tobie tylko foty w głowie :))
  7. freemarti
    freemarti (04.03.2010 20:56)
    smutne :(
    Nie można niczego brac za pewnik....
  8. freemarti
    freemarti (04.03.2010 20:55)
    świetne:) i zasypane piaskiem tory, wchodzące w nicośc -nic lepiej nie odda przemijania :)
  9. mapew
    mapew (03.03.2010 21:05)
    wiewiorcze - tez dobre okreslenie :)
    Pamietam malpki z filmu, ale nie pamietalem, ze to wlasnie te :)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (03.03.2010 20:24)
    Tlumaczac z angielskiego to malpki wiewiorcze :-) Widzialem je rowniez w brazylijskiej Amazonii :-) Lubia dokazywac - moze je pamietasz filmu Pod niebem Brazylii :-)