Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 333
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
A tak w ogóle to o co im poszło ?
-
Cała rodzinka..
-
Potężny.
-
Most chyba w remoncie bo ktoś tam wisi na konstrukcji.
-
Kolejna ciekawa podróż,fajnie opisana i udokumentowana dobrymi zdjęciami.
-
Ooo, widze, ze tez ich znasz. Pan Zapominalski... :-)
-
Obok też... :-)
-
...rodzinka...
-
Dzięki :-)
-
Tak to "martial eagle", ale nie wiedzialem jak go nazwac po polsku... "Wojownik zbrojny" to rzeczywiście polska oficjalna nazwa?
-
A tak w ogóle to o co im poszło ?
-
Cała rodzinka..
-
Potężny.
-
Most chyba w remoncie bo ktoś tam wisi na konstrukcji.
-
Kolejna ciekawa podróż,fajnie opisana i udokumentowana dobrymi zdjęciami.
-
Ooo, widze, ze tez ich znasz. Pan Zapominalski... :-)
-
Obok też... :-)
-
...rodzinka...
-
Dzięki :-)
-
Tak to "martial eagle", ale nie wiedzialem jak go nazwac po polsku... "Wojownik zbrojny" to rzeczywiście polska oficjalna nazwa?