Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 333

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 2:35)
    A tak w ogóle to o co im poszło ?
  2. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 2:33)
    Cała rodzinka..
  3. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 2:32)
    Potężny.
  4. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 2:27)
    Most chyba w remoncie bo ktoś tam wisi na konstrukcji.
  5. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 2:24)
    Kolejna ciekawa podróż,fajnie opisana i udokumentowana dobrymi zdjęciami.
  6. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2013 23:33)
    Ooo, widze, ze tez ich znasz. Pan Zapominalski... :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2013 23:32)
    Obok też... :-)
  8. pt.janicki
    pt.janicki (15.08.2013 23:30)
    ...rodzinka...
  9. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2013 23:28)
    Dzięki :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2013 23:26)
    Tak to "martial eagle", ale nie wiedzialem jak go nazwac po polsku... "Wojownik zbrojny" to rzeczywiście polska oficjalna nazwa?