Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 331

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 3:28)
    Nie ma polskiej nazwy, trzeba wymyślić.
  2. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 3:25)
    Piękny, szkoka że do nas nie przylatują na lato.
  3. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 3:23)
    Chuda...
  4. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 3:21)
    Indiana Jones był tam przed Wami....
  5. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 3:20)
    Od Was coś sępiły?
  6. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 3:17)
    To prawda że wyglądają szorstko, ale może to tylko powierzchowność?
  7. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 3:14)
    To ONA, kraska liliowopierśna.
  8. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 3:13)
    Naprawdę Krásná
  9. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 3:09)
    Biały w RPA, czyli Afrykaner?
  10. tykuspl
    tykuspl (16.08.2013 3:06)
    Dziwnie brzmi polsku...