Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 331
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Nie ma polskiej nazwy, trzeba wymyślić.
-
Piękny, szkoka że do nas nie przylatują na lato.
-
Chuda...
-
Indiana Jones był tam przed Wami....
-
Od Was coś sępiły?
-
To prawda że wyglądają szorstko, ale może to tylko powierzchowność?
-
To ONA, kraska liliowopierśna.
-
Naprawdę Krásná
-
Biały w RPA, czyli Afrykaner?
-
Dziwnie brzmi polsku...
-
Nie ma polskiej nazwy, trzeba wymyślić.
-
Piękny, szkoka że do nas nie przylatują na lato.
-
Chuda...
-
Indiana Jones był tam przed Wami....
-
Od Was coś sępiły?
-
To prawda że wyglądają szorstko, ale może to tylko powierzchowność?
-
To ONA, kraska liliowopierśna.
-
Naprawdę Krásná
-
Biały w RPA, czyli Afrykaner?
-
Dziwnie brzmi polsku...