Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1334

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (04.02.2010 6:49)
    Zrobie wszystko co w mojej mocy!
  2. pt.janicki
    pt.janicki (04.02.2010 0:38)
    ...czyli kulturalne!
  3. pt.janicki
    pt.janicki (04.02.2010 0:36)
    ...no tak i konflikt międzynarodowy mógłby się zdarzyć...
  4. pt.janicki
    pt.janicki (04.02.2010 0:35)
    ...aha, czyli po sąsiedzku...
  5. pt.janicki
    pt.janicki (04.02.2010 0:33)
    ...no proszę, wystarczy pomyśleć i jakie fajne projekty wychodzą...
  6. pt.janicki
    pt.janicki (04.02.2010 0:32)
    ...rozumiem, że tym razem "Zębatego" nie było w pobliżu?
  7. pt.janicki
    pt.janicki (04.02.2010 0:30)
    Smoku, znajdź koniecznie, ale to koniecznie!
  8. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:22)
    Owszem. W sumie krawedz wodospadu ma 3 km dlugosci i skalada sie z okolo 270-300 mniejszych i wiekszych progow, ktore w czasie wysokiej wody czesto lacza sie w we spolne dluzsze, lub tez w czasie suszy niektore w ogole nie maja wody.
  9. s.wawelski
    s.wawelski (03.02.2010 22:19)
    po dziobie :-)
  10. kubdu
    kubdu (03.02.2010 22:19)
    Znaczy w porach deszczów próg się powiększa ?