Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1332

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. zfiesz
    zfiesz (09.02.2010 22:58)
    :-)
  2. kubdu
    kubdu (09.02.2010 22:22)
    Smoku, po znajomości (zresztą wspólnej) malutkiego plusika dla kolegi grzecznie proszę ( jeśliś łaskaw i jeśli już nie dawałeś). Nad okładeczką podróży pracujemy - wspomóż. http://kolumber.pl/photos/show/place:1020124/page:3#comment135417
  3. s.wawelski
    s.wawelski (09.02.2010 22:19)
    No to salud!! Moze sie spotkamy przy tym samym stoliku :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (09.02.2010 22:04)
    To byl ten sam wieczor wraz z Margaritka... :-)
  5. dingo11
    dingo11 (09.02.2010 7:39)
    Smoku, dziękuję za plusiki i komentarze :))
  6. s.wawelski
    s.wawelski (08.02.2010 23:32)
    Milo mi to uslyszec! Dawno temu tam bylas?
  7. candelaria
    candelaria (08.02.2010 16:25)
    niesamowite
  8. candelaria
    candelaria (08.02.2010 16:24)
    Natal znajome mi miejsce
  9. czerwony_arbuz
    czerwony_arbuz (07.02.2010 22:34)
    Smoku, dziękuję za wizytę:)
  10. renataglin
    renataglin (06.02.2010 23:22)
    przedmówcy napisali wszystko co i ja mogłabym rzec :)
    tylko dodam - zwiedzanie z Tobą to super sprawa :)