Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1332
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
:-)
-
Smoku, po znajomości (zresztą wspólnej) malutkiego plusika dla kolegi grzecznie proszę ( jeśliś łaskaw i jeśli już nie dawałeś). Nad okładeczką podróży pracujemy - wspomóż. http://kolumber.pl/photos/show/place:1020124/page:3#comment135417
-
No to salud!! Moze sie spotkamy przy tym samym stoliku :-)
-
To byl ten sam wieczor wraz z Margaritka... :-)
-
Smoku, dziękuję za plusiki i komentarze :))
-
Milo mi to uslyszec! Dawno temu tam bylas?
-
niesamowite
-
Natal znajome mi miejsce
-
Smoku, dziękuję za wizytę:)
-
przedmówcy napisali wszystko co i ja mogłabym rzec :)
tylko dodam - zwiedzanie z Tobą to super sprawa :)
-
:-)
-
Smoku, po znajomości (zresztą wspólnej) malutkiego plusika dla kolegi grzecznie proszę ( jeśliś łaskaw i jeśli już nie dawałeś). Nad okładeczką podróży pracujemy - wspomóż. http://kolumber.pl/photos/show/place:1020124/page:3#comment135417
-
No to salud!! Moze sie spotkamy przy tym samym stoliku :-)
-
To byl ten sam wieczor wraz z Margaritka... :-)
-
Smoku, dziękuję za plusiki i komentarze :))
-
Milo mi to uslyszec! Dawno temu tam bylas?
-
niesamowite
-
Natal znajome mi miejsce
-
Smoku, dziękuję za wizytę:)
-
przedmówcy napisali wszystko co i ja mogłabym rzec :)
tylko dodam - zwiedzanie z Tobą to super sprawa :)