Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2822
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
widać że powoli zaczyna żółknąć :) ciekawe, czy do sierpnia zdąży :) przy takiej pogodzie...
-
podobnie :)
-
u nas - psiary, psiaki, psiuny..
-
nie wiem, po naszemu - "psiuchy" :)))
-
halunki? ;) :P
-
ano zgadza się :)
-
a to się zgadza z tym co napisała Henia :)
Ja myślałem, że to takie sam :)
-
A to jest rusałka pokrzywnik :) charakterystyczny łańcuszek niebieskich plamek wzdłuż krawędzi skrzydeł :)
-
Rusałka osetnik?
-
tego widziałem tylko jednego, dzięki
-
widać że powoli zaczyna żółknąć :) ciekawe, czy do sierpnia zdąży :) przy takiej pogodzie...
-
podobnie :)
-
u nas - psiary, psiaki, psiuny..
-
nie wiem, po naszemu - "psiuchy" :)))
-
halunki? ;) :P
-
ano zgadza się :)
-
a to się zgadza z tym co napisała Henia :)
Ja myślałem, że to takie sam :) -
A to jest rusałka pokrzywnik :) charakterystyczny łańcuszek niebieskich plamek wzdłuż krawędzi skrzydeł :)
-
Rusałka osetnik?
-
tego widziałem tylko jednego, dzięki