Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2822

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (13.06.2009 23:09)
    widać że powoli zaczyna żółknąć :) ciekawe, czy do sierpnia zdąży :) przy takiej pogodzie...
  2. voyager747
    voyager747 (13.06.2009 23:09)
    podobnie :)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (13.06.2009 23:05)
    u nas - psiary, psiaki, psiuny..
  4. voyager747
    voyager747 (13.06.2009 23:02)
    nie wiem, po naszemu - "psiuchy" :)))
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (13.06.2009 23:01)
    halunki? ;) :P
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (13.06.2009 22:53)
    ano zgadza się :)
  7. voyager747
    voyager747 (13.06.2009 22:49)
    a to się zgadza z tym co napisała Henia :)
    Ja myślałem, że to takie sam :)
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (13.06.2009 22:47)
    A to jest rusałka pokrzywnik :) charakterystyczny łańcuszek niebieskich plamek wzdłuż krawędzi skrzydeł :)
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (13.06.2009 22:30)
    Rusałka osetnik?
  10. voyager747
    voyager747 (13.06.2009 22:22)
    tego widziałem tylko jednego, dzięki