• 12

PolskaBałtyk

Miejsce: Polska, Europa

Komentarze

  1. dino
    dino (14.07.2009 1:06)
    zacnie stoi....jak nos nosorożca....:)
  2. dino
    dino (13.07.2009 21:26)
    okazały...
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (10.07.2009 18:51) +1
    stanowczo nie powiem co mam na myśli :P


    nie zgadłaś :P
  4. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (10.07.2009 18:50) +1
    Co ciiii... co ciiiii...?

    Masz na mysli przestraszy sie i ucieknie ;p ?
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (10.07.2009 18:48)
    ciiii....
  6. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (10.07.2009 18:47) +1
    Bałtyk ...

    Stanowczo tesknie...
zby.nek

zby.nek

Zbigniew Gałucki
Punkty: 41345