Komentarze
-
krótka, wysoka fala ładnie rzuca łajbą :P
-
i jedno z trudniejszych do pływania :)))
-
nasze, piękne plaże, piaszczyste, ale mnie kiedyś bardzo sfrustrowała wysoka fala, kiedy pływałam jachtem
"Roztocze" po Bałtyku i w Cieśninach Duńskich"... -
Może mniejsze, może zimniejsze, może brudniejsze od innych, ale te nasze Morze też jest piękne! :D
Hej me Bałtyckie Morze! Wdzięczny Ci jestem bardzo! Toś Ty mnie wychowało, szkołę mi dałoś twardą... [lalala]

ale na krótkie wypady niestety....