Otrzymane komentarze dla użytkownika andrzejmkb

Przejdź do głównej strony użytkownika andrzejmkb

 1. lmichorowski
  lmichorowski (04.01.2012 20:12)
  W każdym razie można powiedzieć, że jest to "the most isolated and cheapest Hilton all over the world".
 2. lmichorowski
  lmichorowski (04.01.2012 19:56)
  Ja też!
 3. lmichorowski
  lmichorowski (04.01.2012 19:48)
  ++++++
 4. s.wawelski
  s.wawelski (15.12.2009 21:56)
  Ach! Ten kontrast kolorow :-)
 5. andrzejmkb
  andrzejmkb (23.11.2009 7:07)
  Cześć Sylwek! :-))

  Dziękuję za rzeczowe podejście!
  Rzeczywiście mam problem z nawigowaniem, mimo, że raczej z obsługą komputera (w tym wypadku również Mac'a) nie mam problemu :-)).

  Nie wiem w jaki sposób przesuwać zdjęcia?!!
  Nie za bardzo lubię nawigować wg podróży, bardziej mi odpowiada oglądanie najnowszych zdjęć (np. za ostatnie 24 godziny). Oczywiście, wiem, że mogę przesuwać po 20 zdjęć (miniatur) i wybierać, które chcę obejrzeć dokładnie. Jest to jednak czasochłonne i czasami powoduje, że nie dostrzega się interesującego zdjęcia.

  Problem, polega na tym, że jak oglądam jedno zdjęcie w pełnym wymiarze i nacisnę przycisk "następne" to pojawia mi się jakieś zupełnie inne zdjęcie!! Czy tu nie ma możliwości przesuwania zdjęć wstecz - zdjęcie po zdjęciu?

  Męczącym jest również brak jakichkolwiek dat. Kiedy zdjęcie było zrobione i kiedy umieszczone na portalu. Również z nieznanych mi powodów liczniki plusów i komentarzy nie działają prawidłowo przy miniaturach.

  Próbowałem używać zarówno Firefoxa jak i Safari - bez różnicy!!

  Co do meritum sprawy - początków naszej dyskusji - dalej uważam, że z grzeczności w stosunku do innych nie powinno się jednorazowo wrzucać zbyt dużo zdjęć, zwłaszcza jeżeli nie mają one nic wspólnego z podróżami. Na wielu portalach wprowadzane są ograniczenia, czasami nawet do 3 zdjęć tygodniowo dla początkujących!! Myślę jednak, że tego typu ograniczenie powinien wprowadzić właściciel portalu, bo jak widzę trudno liczyć na dobrą wolę ze strony użytkowników :-(.

  Pozdrawiam równie serdecznie - Andrzej
 6. dino
  dino (22.11.2009 18:17)
  Interfejs Kolumbera pozwala na przeglądanie zdjęć w dwojaki sposób:

  1. po podróżach - trochę łatwiej, bo pod poszczególne etapy są podpięte miniaturki i można ich zobaczyć wiele naraz przesuwając stronę w dół. Ja wybieram te które mnie interesują i klikam CTRL-ENTER (na macintoshu, ktorego używam klawisz Jabłuszko+ENTER). Otwiera się wiele kolejnych okien już z dużym podglądem. Robię swoje i po kolei zamykam okienka.

  2. po zdjęciach - trochę mniej wygodnie, bo po 20 sztuk i tutaj znajdują się wszystkie zdjęcia - te podpięte do podróży i wszystkie dodane luzem. Można je otwierać jak opisałem powyżej.

  Istnieje jeszcze sposób oglądania zdjęć po miejscach - wtedy widać fotki zrobione przez wiele różnych osób, ale ten sposób jest chyba najmniej efektywny i też po 20 szt.

  W grudniu minie rok jak zacząłem tutaj swoje podróżowanie i dzielenie się moimi doświadczeniami (miałem numer 1441). Wiele w obsłudze się zmieniło. Przede wszystkim jest szybciej, ale też doszło kilka przydatnych mechanizmów. Serwis jest nadal rozwijany i wszyscy mamy nadzieję na lepsze.

  A o układach trudno mówić, chociaż znajomości zawiązało się wiele i nie tylko tu w wirtualnym świecie, ale również w rzeczywistości.

  Pozdrawiam naprawdę serdecznie :)

  Sylwek
 7. andrzejmkb
  andrzejmkb (22.11.2009 16:55)
  Dino: Napisz mi JAK mam oglądać inne zdjęcia, jeżeli muszę omijać DZIESIĄTKI takich samych, nie mających nic wspólnego z podróżami zdjęć??? W praktyce nie jestem w stanie tego zrobić. Najprawdopodobnie, zdjęcia które miały to nieszczęście zostać przywalone kwiatkami i kotkami już nie będą oglądane - i to jest dla mnie brak tolerancji!! Zwróć uwagę, że ja nie piszę o jakości zdjęć, czy tak na prawdę tematyce tylko o ILOŚCI.

  Dla mnie to co robi Edyta to włączenie "na full" radia na plaży, bo przecież to moje radio i ja mam do tego prawo!!

  Tolerancja, zrozumienie, szacunek chyba obowiązują obie strony???

  Doskonale sobie zdaję sprawę, że jestem tu nowy, macie swoje układy i się nawzajem popieracie, ale... może zwrócicie uwagę na świerze spojrzenie "z zewnątrz!!!". Przecież ja na prawdę nie piszę tego złośliwie!! Pomyślcie!!
 8. tusiaiwojtek
  tusiaiwojtek (22.11.2009 16:47)
  Niezwykły widok
 9. dino
  dino (22.11.2009 16:45)
  Andrzeju,
  jesteś tutaj od niedawna. Proszę uszanuj reguły jakie już tutaj funkcjonują i nie próbuj narzucać swoich.

  U nas panują: tolerancja, zrozumienie i szacunek…

  Uważamy, że każdy może zamieścić takie zdjęcia jakie wydają mu się ładne. Trudno się zdecydować samemu, bo z każdym kadrem autor jest związany emocjonalnie. Oceniający, jeśli zdjęcie na niego działa zostawia po sobie ślad w postaci plusa. Czasem też komentarza. Czasem tylko komentarza.
  Jeśli na kogoś zdjęcie nie działa po prostu przechodzi dalej.

  Możesz stwierdzić, że zdjęcia są podobne tylko oglądając całość. Wiele osób z definicji klika tylko
  na jedno, dwa, zdjęcia.

  Jeśli ktoś opublikuje podróż, przeglądam wszystkie zdjęcia na miniaturkach i wybieram te, które mnie zaciekawiły. Następnie otwieram w dużym podglądzie, w kilku oknach kolejne, bo tak szybciej niż przechodzić do kolejnego przez guzik. Zostawiam swoje opinie i gotowe.

  Andrzeju, pozdrawiam i życzę udanych podróży wspólnie z nami :)
 10. freemarti
  freemarti (20.11.2009 19:19)
  to ja zagłosuję i dam +