Ajax Loader Ładuję ...

 • 7 +

Polskabrutal - wejście wschodnie...

Podróż: Katowice subiektywnie cz ...
Miejsce: Katowice, Śląskie , Polska, Europa

 • brutal - wejście wschodnie
 • wejście na dworzec od strony wschodniej, w kierunku centrum Katowic. Po lewej stronie znana knajpka z kebabami.

Zaloguj się, aby skomentować to zdjęcie

Komentarze

 1. pan_hons
  pan_hons (14.04.2013 17:18) +1 + -
  nie jest tak źle, a wg mnie jest dobrze, a za kilka miesięcy będzie posprzątane. W końcu centrum miasta będzie choć trochę ładniej wyglądać. Jeszcze tylko ten nieszczęsny rynek...
 2. bartek_sleczka
  bartek_sleczka (22.12.2010 15:47) 0 + -
  Tu jednak będę polemizował. Należę do grupy ludzi, która twierdzi, że można było po prostu cały dworzec wyczyścić i wyremontować. Wyrzucić te wstrętne budy ze wszystkim i niczym. Nie sądzę, aby Katowicom było potrzebne centrum handlowe w środku miasta, po którym nawet teraz trudno się poruszać samochodem, a próba zaparkowania graniczy z cudem. To centrum niestety pod tym kątem nic nie poprawi, a moim zdaniem pogorszy, bo zwiększy się ruch w centrum, a miejsca nie przybędzie.
  Ale młyny historii, a raczej szczęki, poszły w ruch i daremne żale. Teraz można mieć tylko nadzieję, że nie będzie aż tak źle :)
 3. a_evermind
  a_evermind (22.12.2010 15:06) +2 + -
  powiew komuny..
  dziesiątki razy przechodziłam przez te drzwi nie zwracając uwagi na brzydotę tego miejsca. dopiero szum w mediach związany z planami remontu skłonił mnie do głębszej refleksji i.. wstydu za wygląd jednego z najważniejszych obiektów w mieście. powstający tu market też nie zachwyca, ale z pewnością będzie bardziej reprezentacyjny niż dyskusyjne kielichy, połamane płytki i wybite szyby.
bartek_sleczka

bartek_sleczka

Bartek Ślęczka
Punkty: 134795