Komentarze użytkownika zfiesz, strona 606
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
oj już nie konfabuluj maryś;-) a za wszystkie plusy serdeczne bóg zapłać;-)
-
a ja za wszystkie plusy:-)
-
jak dla mnie bezsensem jest właśnie umieszczanie lokalizacji całkowicie przypadkowych i mylnych. znaczy... właśnie takich prowincjonalnych i mikroskopijnych chapultepeków, czy sao paulów! oki, rozumiem, że takie miejsca są, ale prawda jest taka, że mało kto (nikt?) je odwiedza. a jeśli nawet - zawsze może taką lokalizację dodać.
-
ech... powtarzam się, a strasznie tego nie lubię:-) choc w tym przypadku, to, wyjątkowo, całkiem miłe - wielkie dzięki za plusy!:-)
-
city... dzięki za "podlaskie" plusy:-) z tego wyjazdu też obiecuję jakieś literki:-)
-
hoho... renata... spójrz na daty pierwszych komentarzy - dokopałaś się do kolumberowej prehistorii:-)
-
z usuwaniem błędnych lokalizacji mam niestety ten sam problem co tierra. próbowałem w dwóch róznych IE i firefoksie... i nic... nadal mam z sześć chapultepeków na mapie:-(
-
dżyzas, chilijczyq, jak żeś to wykopał?!?!:-D
-
a dziękuję:-) sama cerkiew raczej średnia, ale kopuły w tym świetle rzeczywiście wyglądały ciekawie:-)
-
oj już nie konfabuluj maryś;-) a za wszystkie plusy serdeczne bóg zapłać;-)
-
a ja za wszystkie plusy:-)
-
jak dla mnie bezsensem jest właśnie umieszczanie lokalizacji całkowicie przypadkowych i mylnych. znaczy... właśnie takich prowincjonalnych i mikroskopijnych chapultepeków, czy sao paulów! oki, rozumiem, że takie miejsca są, ale prawda jest taka, że mało kto (nikt?) je odwiedza. a jeśli nawet - zawsze może taką lokalizację dodać.
-
ech... powtarzam się, a strasznie tego nie lubię:-) choc w tym przypadku, to, wyjątkowo, całkiem miłe - wielkie dzięki za plusy!:-)
-
city... dzięki za "podlaskie" plusy:-) z tego wyjazdu też obiecuję jakieś literki:-)
-
hoho... renata... spójrz na daty pierwszych komentarzy - dokopałaś się do kolumberowej prehistorii:-)
-
z usuwaniem błędnych lokalizacji mam niestety ten sam problem co tierra. próbowałem w dwóch róznych IE i firefoksie... i nic... nadal mam z sześć chapultepeków na mapie:-(
-
dżyzas, chilijczyq, jak żeś to wykopał?!?!:-D
-
a dziękuję:-) sama cerkiew raczej średnia, ale kopuły w tym świetle rzeczywiście wyglądały ciekawie:-)
btw... w pewnych kwestiach, nic od "dawnych czasów" się nie zmieniło;-)