Komentarze użytkownika zfiesz, strona 606

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:51)
    właśnie tak, w bólach, rodził się dzisiejszy kolumber:-) są jeszcze ze trzy "historyczne" zdjęcia i wszystkie lekko... ten-tego... najostrzejsze, to kolana żaby (chińskiej;-)

    btw... w pewnych kwestiach, nic od "dawnych czasów" się nie zmieniło;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:41)
    oj już nie konfabuluj maryś;-) a za wszystkie plusy serdeczne bóg zapłać;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:39)
    a ja za wszystkie plusy:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:38)
    jak dla mnie bezsensem jest właśnie umieszczanie lokalizacji całkowicie przypadkowych i mylnych. znaczy... właśnie takich prowincjonalnych i mikroskopijnych chapultepeków, czy sao paulów! oki, rozumiem, że takie miejsca są, ale prawda jest taka, że mało kto (nikt?) je odwiedza. a jeśli nawet - zawsze może taką lokalizację dodać.
  5. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:35)
    ech... powtarzam się, a strasznie tego nie lubię:-) choc w tym przypadku, to, wyjątkowo, całkiem miłe - wielkie dzięki za plusy!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:33)
    city... dzięki za "podlaskie" plusy:-) z tego wyjazdu też obiecuję jakieś literki:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:31)
    hoho... renata... spójrz na daty pierwszych komentarzy - dokopałaś się do kolumberowej prehistorii:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:29)
    z usuwaniem błędnych lokalizacji mam niestety ten sam problem co tierra. próbowałem w dwóch róznych IE i firefoksie... i nic... nadal mam z sześć chapultepeków na mapie:-(
  9. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:25)
    dżyzas, chilijczyq, jak żeś to wykopał?!?!:-D
  10. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:25)
    a dziękuję:-) sama cerkiew raczej średnia, ale kopuły w tym świetle rzeczywiście wyglądały ciekawie:-)