Komentarze użytkownika zfiesz, strona 605

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 22:15)
    to i w "lotniczej" podróży by przeszło;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 22:13)
    dino... wstydziłbys się!!! dziewczyna dopiero co wstała, ani mejkapu nie zrobiła, ani wałków nie nakreciła, a ty już w nią wycelowałeś.... ech... turysci;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 22:06)
    a mnie to cieszy;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 21:19)
    witaj w klubie!;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 21:15)
    to też...
  6. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 21:08)
    ech... młodość!:-) a skala... na pewno nie 1:1;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 21:08)
    tym bardziej powinieneś zachęcać do wyjazdu lokalnymi atrakcjami;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:59)
    zależy od tego, do czego porównujesz:-p
  9. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:58)
    "Wiele lat później, stojąc naprzeciw plutonu egzekucyjnego, pułkownik Aureliano Buendia miał przypomnieć sobie to dalekie popołudnie, kiedy ojciec zabrał go z sobą do obozu Cyganów, żeby pokazać mu lód." [G.G. Marquez, "Sto lat samotności"]

    ...tak mi się skojarzyło z opisem zdjęcia, choć to akurat o Macondo/Aracataca, a nie Caracas...
  10. zfiesz
    zfiesz (26.05.2009 20:52)
    "Z góry roztacza się przepiękny widok."... wierzę na słowo, bo z tyłu widok średni;-)