Komentarze użytkownika irena2005n, strona 560
Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n
-
...super...
-
...kontrasty....
-
...podziwiam...
-
...właśnie...
-
...ale...super...było...
-
..super...kolorki...
-
..też fajne...
-
..no..no..fajnie wygląda to jedzonko...
-
...zgłaszam się na ochotnika...może chociaż kilka zaliczę...i zawsze będę mogła powiedzieć...że chociaż próbowałam...
-
...piękny...w całej okazałości...
-
...super...
-
...kontrasty....
-
...podziwiam...
-
...właśnie...
-
...ale...super...było...
-
..super...kolorki...
-
..też fajne...
-
..no..no..fajnie wygląda to jedzonko...
-
...zgłaszam się na ochotnika...może chociaż kilka zaliczę...i zawsze będę mogła powiedzieć...że chociaż próbowałam...
-
...piękny...w całej okazałości...