Komentarze użytkownika irena2005n, strona 559

Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n

  1. irena2005n
    irena2005n (21.03.2012 14:25)
    ...urocza panoramka...
  2. irena2005n
    irena2005n (21.03.2012 14:24)
    ...podobają mi się dzieła tego twórcy...są takie...piękne inaczej...
  3. irena2005n
    irena2005n (21.03.2012 14:23)
    ..pięknie...
  4. irena2005n
    irena2005n (21.03.2012 14:17)
    ...fajnie...
  5. irena2005n
    irena2005n (21.03.2012 14:12)
    ...szkoda, że jest tak mało zdjęć...tyle kilometrów jechać by zrobić parę fotek....trochę szkoda....i trochę czegoś żal...
  6. irena2005n
    irena2005n (21.03.2012 14:10)
    ...elegancka...no...no...
  7. irena2005n
    irena2005n (21.03.2012 14:08)
    ...ładna..praleczka...
  8. irena2005n
    irena2005n (21.03.2012 13:54)
    ...też....uważam, że super...
  9. irena2005n
    irena2005n (21.03.2012 13:53)
    ...no...fajnie...tu się prezentuje...
  10. irena2005n
    irena2005n (20.03.2012 14:19)
    ...piękny...