Komentarze użytkownika irena2005n, strona 465
Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n
-
...rozrywkowy był...jak widać....
-
...chyba nie...
-
..dzięki...
-
...nie dziwię się....
-
...ja też...
-
...niebo dziwnie szalało tego dnia....
-
...dzięki...
-
...też racja....
-
...uroczo...
-
..spory..nawet...czyli taczuszka ....wypełniona po brzegi była....
-
...rozrywkowy był...jak widać....
-
...chyba nie...
-
..dzięki...
-
...nie dziwię się....
-
...ja też...
-
...niebo dziwnie szalało tego dnia....
-
...dzięki...
-
...też racja....
-
...uroczo...
-
..spory..nawet...czyli taczuszka ....wypełniona po brzegi była....