Komentarze użytkownika irena2005n, strona 463

Przejdź do głównej strony użytkownika irena2005n

  1. irena2005n
    irena2005n (03.09.2012 13:09)
    to racja...
  2. irena2005n
    irena2005n (02.09.2012 22:36)
    super...
  3. irena2005n
    irena2005n (02.09.2012 9:55)
    ...super...ale go przyłapałaś....
  4. irena2005n
    irena2005n (02.09.2012 9:53)
    urocza...
  5. irena2005n
    irena2005n (02.09.2012 9:39)
    ..i...cóż...fajne koroneczki....
  6. irena2005n
    irena2005n (02.09.2012 9:29)
    ...bardzo dziękuję za ponowne odwiedziny w Genui....
  7. irena2005n
    irena2005n (02.09.2012 9:27)
    ?.....
  8. irena2005n
    irena2005n (02.09.2012 9:23)
    ...żartowałam....
  9. irena2005n
    irena2005n (02.09.2012 9:23)
    ....to nieopodal od moich dzieciaków...one upatrzyły sobie chyba McDonalds...czyli robotę z wyżywieniem....
  10. irena2005n
    irena2005n (31.08.2012 22:02)
    ....bardzo dziękuję za wizytę w mojej galeryjce....i wspólny wirtualny rejs na wyspy wulkaniczne,,,,