Komentarze użytkownika lmichorowski, strona 339
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Fakt, jest ich coraz więcej,
-
To prawda. Staram się to robić.
-
Ale czy w połowie grudnia nie za wcześnie na oznaki wiosny??
-
??? Może i jest, ale ja jestem kompletnym botanicznym ignorantem...
-
:))
-
Czemu nie, jak na razie nie mam jeszcze w lipcu zafiksowanych żadnych terminów.
-
Prawda.
-
No tak, zdecydowanie wyżej...
-
Relacja z Kirgizji też przednia. Pozdrawiam.
-
Renatko, gratuluję wspaniałej wyprawy. Pozdrawiam.
-
Fakt, jest ich coraz więcej,
-
To prawda. Staram się to robić.
-
Ale czy w połowie grudnia nie za wcześnie na oznaki wiosny??
-
??? Może i jest, ale ja jestem kompletnym botanicznym ignorantem...
-
:))
-
Czemu nie, jak na razie nie mam jeszcze w lipcu zafiksowanych żadnych terminów.
-
Prawda.
-
No tak, zdecydowanie wyżej...
-
Relacja z Kirgizji też przednia. Pozdrawiam.
-
Renatko, gratuluję wspaniałej wyprawy. Pozdrawiam.