Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 548

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (08.03.2012 20:58)
    hi, hi, ja nie jestem zmarzluchem. Z ciekawości zapytam o cenę i długość wyjazdu.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (08.03.2012 20:30)
    Czarku, nie tylko się podobało, ale jeszcze zazdraszczam.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (08.03.2012 19:44)
    wróciłam, dooglądałam. Czarku, bardzo ciekawa podróż i super zdjęcia.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (08.03.2012 19:40)
    znamy, a jakże...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2012 22:26)
    witaj Chłopie dawno nie widziany, jak leci?
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2012 18:48)
    Gaudi zawsze będzie przyciągał turystów, więc wart jest osobnej podróży tutaj.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (06.03.2012 19:43)
    Czarku, kolejna wspaniała podróż i wspaniałe zdjęcia, jeszcze wrócę i dokończę oglądactwa.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2012 10:16)
    Aniu, dziękuję za wczesno-poranny spacer po Łodzi.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (04.03.2012 21:40)
    to ja poproszę jednego "gryza" serniczka.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (04.03.2012 21:38)
    ale wyładniało.... jak ja byłam jakieś 30 lat temu całe miasto wyglądało jakby dopiero co zostało spalone...wszędzie okopcone, spalone budynki...