Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 548
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
hi, hi, ja nie jestem zmarzluchem. Z ciekawości zapytam o cenę i długość wyjazdu.
-
Czarku, nie tylko się podobało, ale jeszcze zazdraszczam.
-
wróciłam, dooglądałam. Czarku, bardzo ciekawa podróż i super zdjęcia.
-
znamy, a jakże...
-
witaj Chłopie dawno nie widziany, jak leci?
-
Gaudi zawsze będzie przyciągał turystów, więc wart jest osobnej podróży tutaj.
-
Czarku, kolejna wspaniała podróż i wspaniałe zdjęcia, jeszcze wrócę i dokończę oglądactwa.
-
Aniu, dziękuję za wczesno-poranny spacer po Łodzi.
-
to ja poproszę jednego "gryza" serniczka.
-
ale wyładniało.... jak ja byłam jakieś 30 lat temu całe miasto wyglądało jakby dopiero co zostało spalone...wszędzie okopcone, spalone budynki...
-
hi, hi, ja nie jestem zmarzluchem. Z ciekawości zapytam o cenę i długość wyjazdu.
-
Czarku, nie tylko się podobało, ale jeszcze zazdraszczam.
-
wróciłam, dooglądałam. Czarku, bardzo ciekawa podróż i super zdjęcia.
-
znamy, a jakże...
-
witaj Chłopie dawno nie widziany, jak leci?
-
Gaudi zawsze będzie przyciągał turystów, więc wart jest osobnej podróży tutaj.
-
Czarku, kolejna wspaniała podróż i wspaniałe zdjęcia, jeszcze wrócę i dokończę oglądactwa.
-
Aniu, dziękuję za wczesno-poranny spacer po Łodzi.
-
to ja poproszę jednego "gryza" serniczka.
-
ale wyładniało.... jak ja byłam jakieś 30 lat temu całe miasto wyglądało jakby dopiero co zostało spalone...wszędzie okopcone, spalone budynki...