Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 547

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (11.03.2012 19:45)
    ładny klimacik.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (11.03.2012 19:42)
    bardzo ładna fotka.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (11.03.2012 19:35)
    lubię takie zaułki.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (11.03.2012 19:30)
    ale się ich namnożyło....
  5. iwonka55h
    iwonka55h (11.03.2012 19:30)
    to nasz polski, czy obcy?
  6. iwonka55h
    iwonka55h (11.03.2012 19:21)
    ptaszory ładnie pozują,
  7. iwonka55h
    iwonka55h (10.03.2012 18:52)
    ja do ochów i achów dorzucę też kilka plusiaków
    +++++++++++++++++++++++++++++
  8. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2012 22:06)
    takie niebo zawsze jest fotogeniczne.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2012 22:03)
    Ja jeszcze nie bylam, ciagle sie wybieram...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (08.03.2012 21:14)
    to nie tak źle, pomyślimy, zobaczymy....