Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 463

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 10:19)
    super wygląda.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 10:19)
    super wygląda.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 10:17)
    już miałam nadzieję Piotrze, że sam zapozowałeś.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 10:15)
    może Baumgartner też tutaj zaczynał?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 10:14)
    trzeba uważać co i gdzie się wrzuca.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 10:05)
    ale ten znak to złośliwie wlazł Ci w obiektyw...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 10:04)
    Faktem jest, że każda podróż z "nawigacją" Piotrka jest ciekawa i jedyna w swoim rodzaju.
    A przez Akwizgran przejeżdżałam pociągiem, raz w życiu, więc chętnie poznałam to miasto teraz.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 9:55)
    Super podróż i zdjęcia, przydałoby się, chociaż trochę, więcej literek.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (30.12.2012 18:23)
    Marcinie, czekając na nowe etapy Twojej podróży, życzę w Nowym Roku równie imponujących wojaży i ciekawych relacji dla nas.
    pozdrawiam
    iwona
  10. iwonka55h
    iwonka55h (30.12.2012 18:18)
    Pati, zajrzałam do Ciebie z najlepszymi życzeniami na Nowy Rok: dużo szczęścia, ciekawych podróży i spełnienia marzeń, a sobie i Kolumberowiczom życzę aby Twoje piękne zdjęcia powróciły na Kolumbera.
    pozdrawiam
    iwona