Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 463
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
super wygląda.
-
super wygląda.
-
już miałam nadzieję Piotrze, że sam zapozowałeś.
-
może Baumgartner też tutaj zaczynał?
-
trzeba uważać co i gdzie się wrzuca.
-
ale ten znak to złośliwie wlazł Ci w obiektyw...
-
Faktem jest, że każda podróż z "nawigacją" Piotrka jest ciekawa i jedyna w swoim rodzaju.
A przez Akwizgran przejeżdżałam pociągiem, raz w życiu, więc chętnie poznałam to miasto teraz.
-
Super podróż i zdjęcia, przydałoby się, chociaż trochę, więcej literek.
-
Marcinie, czekając na nowe etapy Twojej podróży, życzę w Nowym Roku równie imponujących wojaży i ciekawych relacji dla nas.
pozdrawiam
iwona
-
Pati, zajrzałam do Ciebie z najlepszymi życzeniami na Nowy Rok: dużo szczęścia, ciekawych podróży i spełnienia marzeń, a sobie i Kolumberowiczom życzę aby Twoje piękne zdjęcia powróciły na Kolumbera.
pozdrawiam
iwona
-
super wygląda.
-
super wygląda.
-
już miałam nadzieję Piotrze, że sam zapozowałeś.
-
może Baumgartner też tutaj zaczynał?
-
trzeba uważać co i gdzie się wrzuca.
-
ale ten znak to złośliwie wlazł Ci w obiektyw...
-
Faktem jest, że każda podróż z "nawigacją" Piotrka jest ciekawa i jedyna w swoim rodzaju.
A przez Akwizgran przejeżdżałam pociągiem, raz w życiu, więc chętnie poznałam to miasto teraz. -
Super podróż i zdjęcia, przydałoby się, chociaż trochę, więcej literek.
-
Marcinie, czekając na nowe etapy Twojej podróży, życzę w Nowym Roku równie imponujących wojaży i ciekawych relacji dla nas.
pozdrawiam
iwona -
Pati, zajrzałam do Ciebie z najlepszymi życzeniami na Nowy Rok: dużo szczęścia, ciekawych podróży i spełnienia marzeń, a sobie i Kolumberowiczom życzę aby Twoje piękne zdjęcia powróciły na Kolumbera.
pozdrawiam
iwona