Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 462

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (01.01.2013 19:37)
    Agnieszko, dziękuję za pamięć i również wszystkiego najlepszego życzę.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (01.01.2013 17:53)
    I odwzajemniamy, dużo szczęśliwości i podróżności Tobie i Pani Wawelskiej...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (01.01.2013 17:37)
    podpiera się patykami.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (01.01.2013 17:31)
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzą Pyrlandki.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (01.01.2013 17:23)
    dla mnie, w takim miejscu, plazmą było by rozgwieżdżone niebo poza jurtą.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 22:36)
    Leszku, Tobie też odwzajemniam najlepsze życzenia noworoczne, dalekich wojaży i zdrowia, bo to najważniejsze.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 17:12)
    Ja też nie byłam jeszcze, a lubię takie stare miasta. Ciekawy wyjazd.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 16:45)
    Milanello żyjesz? Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
  9. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 10:50)
    Ładna podróż, chociaż chętnie widziałabym więcej literek dotyczących opisów i szczegółów organizacyjnych wyjazdu.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (31.12.2012 10:37)
    no i najwyraźniej gościu musiał sobie "ulżyć". Nie przejmuj się, już tu mieliśmy ze dwóch "fachowców" od fotografii.

    Ja nie byłam na Majorce, ale zawsze chętnie oglądam zdjęcia.