Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 462
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Agnieszko, dziękuję za pamięć i również wszystkiego najlepszego życzę.
-
I odwzajemniamy, dużo szczęśliwości i podróżności Tobie i Pani Wawelskiej...
-
podpiera się patykami.
-
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzą Pyrlandki.
-
dla mnie, w takim miejscu, plazmą było by rozgwieżdżone niebo poza jurtą.
-
Leszku, Tobie też odwzajemniam najlepsze życzenia noworoczne, dalekich wojaży i zdrowia, bo to najważniejsze.
-
Ja też nie byłam jeszcze, a lubię takie stare miasta. Ciekawy wyjazd.
-
Milanello żyjesz? Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
-
Ładna podróż, chociaż chętnie widziałabym więcej literek dotyczących opisów i szczegółów organizacyjnych wyjazdu.
-
no i najwyraźniej gościu musiał sobie "ulżyć". Nie przejmuj się, już tu mieliśmy ze dwóch "fachowców" od fotografii.
Ja nie byłam na Majorce, ale zawsze chętnie oglądam zdjęcia.
-
Agnieszko, dziękuję za pamięć i również wszystkiego najlepszego życzę.
-
I odwzajemniamy, dużo szczęśliwości i podróżności Tobie i Pani Wawelskiej...
-
podpiera się patykami.
-
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzą Pyrlandki.
-
dla mnie, w takim miejscu, plazmą było by rozgwieżdżone niebo poza jurtą.
-
Leszku, Tobie też odwzajemniam najlepsze życzenia noworoczne, dalekich wojaży i zdrowia, bo to najważniejsze.
-
Ja też nie byłam jeszcze, a lubię takie stare miasta. Ciekawy wyjazd.
-
Milanello żyjesz? Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
-
Ładna podróż, chociaż chętnie widziałabym więcej literek dotyczących opisów i szczegółów organizacyjnych wyjazdu.
-
no i najwyraźniej gościu musiał sobie "ulżyć". Nie przejmuj się, już tu mieliśmy ze dwóch "fachowców" od fotografii.
Ja nie byłam na Majorce, ale zawsze chętnie oglądam zdjęcia.