Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 431
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Twoje spostrzeżenia jak zawsze bezcenne, Piotrze.
-
tak, widziałam, gdzieś zdjęcia jak domek jest skoszony, traci swój urok.
-
oj, tak.
Margerze, zdjęć z Wysp Owczych nie mamy dużo, wklejała je Renata_1, tylko musi reaktywować tę podróż.
-
zgadza się, cała okolica bardzo ładne, no i można zostać porwanym przez UFO.
-
Grzegorzu, już dawno nie widziałam takiej pięknej zimy, aż monitor pokrył się szronem po brzegach.
Piękne zdjęcia, gratuluję.
-
sto procent zimy w zimie.
-
niesamowicie wygląda.
-
Piotrze, miejsce które nam pokazałeś jest super, ale ponieważ to jest portal podróżniczy a nie linkowy poproszę o wklejenie więcej zdjęć tutaj.
-
bardzo ładny zakątek Polski pokazałeś nam.
-
krzywe ale ładne.
-
Twoje spostrzeżenia jak zawsze bezcenne, Piotrze.
-
tak, widziałam, gdzieś zdjęcia jak domek jest skoszony, traci swój urok.
-
oj, tak.
Margerze, zdjęć z Wysp Owczych nie mamy dużo, wklejała je Renata_1, tylko musi reaktywować tę podróż. -
zgadza się, cała okolica bardzo ładne, no i można zostać porwanym przez UFO.
-
Grzegorzu, już dawno nie widziałam takiej pięknej zimy, aż monitor pokrył się szronem po brzegach.
Piękne zdjęcia, gratuluję. -
sto procent zimy w zimie.
-
niesamowicie wygląda.
-
Piotrze, miejsce które nam pokazałeś jest super, ale ponieważ to jest portal podróżniczy a nie linkowy poproszę o wklejenie więcej zdjęć tutaj.
-
bardzo ładny zakątek Polski pokazałeś nam.
-
krzywe ale ładne.