Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 431

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (29.01.2013 19:41)
    Twoje spostrzeżenia jak zawsze bezcenne, Piotrze.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (29.01.2013 19:40)
    tak, widziałam, gdzieś zdjęcia jak domek jest skoszony, traci swój urok.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (29.01.2013 19:34)
    oj, tak.
    Margerze, zdjęć z Wysp Owczych nie mamy dużo, wklejała je Renata_1, tylko musi reaktywować tę podróż.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (29.01.2013 10:44)
    zgadza się, cała okolica bardzo ładne, no i można zostać porwanym przez UFO.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (29.01.2013 10:42)
    Grzegorzu, już dawno nie widziałam takiej pięknej zimy, aż monitor pokrył się szronem po brzegach.
    Piękne zdjęcia, gratuluję.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (29.01.2013 10:38)
    sto procent zimy w zimie.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (29.01.2013 10:38)
    niesamowicie wygląda.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (29.01.2013 9:40)
    Piotrze, miejsce które nam pokazałeś jest super, ale ponieważ to jest portal podróżniczy a nie linkowy poproszę o wklejenie więcej zdjęć tutaj.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (29.01.2013 9:35)
    bardzo ładny zakątek Polski pokazałeś nam.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (29.01.2013 9:30)
    krzywe ale ładne.