Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 358
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
-
super fotka.
-
chyba pierwszy raz widzę zdjęcia z obcasa włoskiego buta.
-
masz swój profil i tam się "nakręcaj"
stąd spadaj.
-
no, dziś znalazłam chwilkę czasu aby dokończyć podróż. Widzę, że już następna się pojawiła. Jak zwykle piękne wrażenia i opisy. pozdrawiam.
-
i ta cisza i spokój.
-
odbicia w wodzie zawsze są piękne...
-
ale ważek dookoła lata...
-
tę umiejętność zawsze podziwiam...
-
i co piszczało?
-
super fotka.
-
chyba pierwszy raz widzę zdjęcia z obcasa włoskiego buta.
-
masz swój profil i tam się "nakręcaj"
stąd spadaj. -
no, dziś znalazłam chwilkę czasu aby dokończyć podróż. Widzę, że już następna się pojawiła. Jak zwykle piękne wrażenia i opisy. pozdrawiam.
-
i ta cisza i spokój.
-
odbicia w wodzie zawsze są piękne...
-
ale ważek dookoła lata...
-
tę umiejętność zawsze podziwiam...
-
i co piszczało?
Super zdjęcia i wyprawa.