Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 358

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 14:35)
    Snowdonia powraca co jakiś czas na Kolumbera i zawsze wygląda prześlicznie.
    Super zdjęcia i wyprawa.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 14:31)
    super fotka.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 13:29)
    chyba pierwszy raz widzę zdjęcia z obcasa włoskiego buta.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:37)
    masz swój profil i tam się "nakręcaj"
    stąd spadaj.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:35)
    no, dziś znalazłam chwilkę czasu aby dokończyć podróż. Widzę, że już następna się pojawiła. Jak zwykle piękne wrażenia i opisy. pozdrawiam.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:31)
    i ta cisza i spokój.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:28)
    odbicia w wodzie zawsze są piękne...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:23)
    ale ważek dookoła lata...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:20)
    tę umiejętność zawsze podziwiam...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:19)
    i co piszczało?