Komentarze użytkownika kuniu_ock, strona 378

Przejdź do głównej strony użytkownika kuniu_ock

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:45)
    Robercie, zaczynasz mnie w zakłopotanie wprowadzać :P
    :D
    hm.. na akupunkturę bym nie stawiał.. ze względu na ilość igieł oraz ich umiejscowienie ;P
    na piorunochron też nie wygląda - powinno być odprowadzenie do ziemi.
    stawiam na gołębie. ;P
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:43)
    świetna ptica tu na dole, z wodą w tle :D
    Czerwona pani, wraz z żółtą służbą... ilu "zwykłych ludzi" zdaje sobie sprawę z ich ważności?
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:40)
    ja bym postawił na kanał, wziął w ręce dwie cegły, no i....
    ;P
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:35)
    no ale to dopiero za... od 3 do 5 dni, nie wiem dokładnie :P pierwszy mój napisany komentarz jest z 19 marca ;)
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:31)
    Sławko, widocznie zasłużyłem na tego minusa :D
    nie przejmuj się niczym :)
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:30)
    dziękuję, Jolu :D
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:29)
    Iwonko... naprawdę nie mam pojęcia.. za co ten tort z jedną świeczką? :D
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:27)
    ciekawym tej scenerii po zmroku :)
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:23)
    Poler. Duży i wysłużony. Ciekawe, jaką historię ma do opowiedzenia. Kto się do niego cumował? Ile sztormów przeszedł?
    Chętnie bym wysłuchał.
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:19)
    heloł :D