Komentarze użytkownika kuniu_ock, strona 378
Przejdź do głównej strony użytkownika kuniu_ock
-
-
świetna ptica tu na dole, z wodą w tle :D
Czerwona pani, wraz z żółtą służbą... ilu "zwykłych ludzi" zdaje sobie sprawę z ich ważności?
-
ja bym postawił na kanał, wziął w ręce dwie cegły, no i....
;P
-
no ale to dopiero za... od 3 do 5 dni, nie wiem dokładnie :P pierwszy mój napisany komentarz jest z 19 marca ;)
-
Sławko, widocznie zasłużyłem na tego minusa :D
nie przejmuj się niczym :)
-
dziękuję, Jolu :D
-
Iwonko... naprawdę nie mam pojęcia.. za co ten tort z jedną świeczką? :D
-
ciekawym tej scenerii po zmroku :)
-
Poler. Duży i wysłużony. Ciekawe, jaką historię ma do opowiedzenia. Kto się do niego cumował? Ile sztormów przeszedł?
Chętnie bym wysłuchał.
-
heloł :D
-
świetna ptica tu na dole, z wodą w tle :D
Czerwona pani, wraz z żółtą służbą... ilu "zwykłych ludzi" zdaje sobie sprawę z ich ważności? -
ja bym postawił na kanał, wziął w ręce dwie cegły, no i....
;P -
no ale to dopiero za... od 3 do 5 dni, nie wiem dokładnie :P pierwszy mój napisany komentarz jest z 19 marca ;)
-
Sławko, widocznie zasłużyłem na tego minusa :D
nie przejmuj się niczym :) -
dziękuję, Jolu :D
-
Iwonko... naprawdę nie mam pojęcia.. za co ten tort z jedną świeczką? :D
-
ciekawym tej scenerii po zmroku :)
-
Poler. Duży i wysłużony. Ciekawe, jaką historię ma do opowiedzenia. Kto się do niego cumował? Ile sztormów przeszedł?
Chętnie bym wysłuchał. -
heloł :D
:D
hm.. na akupunkturę bym nie stawiał.. ze względu na ilość igieł oraz ich umiejscowienie ;P
na piorunochron też nie wygląda - powinno być odprowadzenie do ziemi.
stawiam na gołębie. ;P