Komentarze użytkownika kuniu_ock, strona 377

Przejdź do głównej strony użytkownika kuniu_ock

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 17:04)
    sekupe... :P
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 17:04)
    mam koronę dla niego :D ;)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 17:03)
    komuś nie pykło :D
    budowniczy za mało wypił?
    :P
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 16:59)
    szmaty precz, silnik mała naprzód, dwie osoby na desant z cumami.. da radę.. byle tylko kawałek miejsca się znalazło..
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 16:55)
    cudne chmurki... :) i do tego online ;) z antenami ;)
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 16:53)
    no cześć Aguuuuu :))
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:54)
    szkoda, że nie można dodawać fotek do podróży innego użytkownika... bo też mam parę takich naszych rodzimych cudowności ;P
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:53)
    ..bo to jest Polska właśnie.
    ;] :P
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:52)
    ja rozumiem! :P poproszę konia i rząd! (ALE: nie ma to nic wspólnego z naszym rządem :P albo - dajcie mi rząd, zrobię z nimi porządek :P)
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (14.03.2010 15:49)
    bim bom, bam bim bom, skąd wiedzieć wszystko, komu bije dzwon...?

    http://dzamcia.wrzuta.pl/audio/0imhG8UjPdU/kult_-_komu_bije_dzwon