Komentarze użytkownika kuniu_ock, strona 377
Przejdź do głównej strony użytkownika kuniu_ock
-
sekupe... :P
-
mam koronę dla niego :D ;)
-
komuś nie pykło :D
budowniczy za mało wypił?
:P
-
szmaty precz, silnik mała naprzód, dwie osoby na desant z cumami.. da radę.. byle tylko kawałek miejsca się znalazło..
-
cudne chmurki... :) i do tego online ;) z antenami ;)
-
no cześć Aguuuuu :))
-
szkoda, że nie można dodawać fotek do podróży innego użytkownika... bo też mam parę takich naszych rodzimych cudowności ;P
-
..bo to jest Polska właśnie.
;] :P
-
ja rozumiem! :P poproszę konia i rząd! (ALE: nie ma to nic wspólnego z naszym rządem :P albo - dajcie mi rząd, zrobię z nimi porządek :P)
-
bim bom, bam bim bom, skąd wiedzieć wszystko, komu bije dzwon...?
http://dzamcia.wrzuta.pl/audio/0imhG8UjPdU/kult_-_komu_bije_dzwon
-
sekupe... :P
-
mam koronę dla niego :D ;)
-
komuś nie pykło :D
budowniczy za mało wypił?
:P -
szmaty precz, silnik mała naprzód, dwie osoby na desant z cumami.. da radę.. byle tylko kawałek miejsca się znalazło..
-
cudne chmurki... :) i do tego online ;) z antenami ;)
-
no cześć Aguuuuu :))
-
szkoda, że nie można dodawać fotek do podróży innego użytkownika... bo też mam parę takich naszych rodzimych cudowności ;P
-
..bo to jest Polska właśnie.
;] :P -
ja rozumiem! :P poproszę konia i rząd! (ALE: nie ma to nic wspólnego z naszym rządem :P albo - dajcie mi rząd, zrobię z nimi porządek :P)
-
bim bom, bam bim bom, skąd wiedzieć wszystko, komu bije dzwon...?
http://dzamcia.wrzuta.pl/audio/0imhG8UjPdU/kult_-_komu_bije_dzwon