Komentarze użytkownika dino, strona 782

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.06.2009 13:38)
    Sławku - za samolociki - dzisiaj pogoda zdecydowanie gorsza - te wszystkie dymy przy akrobacjach słabo by wyszły...
  2. dino
    dino (07.06.2009 13:37)
    za samolociki i szybką reakcję :)))
  3. dino
    dino (07.06.2009 13:32)
    jeszce raz potwierdzam - Boston mi się bardzo podobał - ja również byłem wiosną - przed Wielkanocą w 2001 roku - pamiętam ulice udekorowane prześlicznymi, kwitnącymi magnoliami...
  4. dino
    dino (07.06.2009 13:26)
    czekoladeria :)
  5. dino
    dino (07.06.2009 13:26)
    czekoladeria :)
  6. dino
    dino (07.06.2009 13:26)
    czekoladeria :)
  7. dino
    dino (07.06.2009 13:26)
    czekoladeria :)
  8. dino
    dino (07.06.2009 13:25)
    czekoladeria :)
  9. dino
    dino (07.06.2009 13:25)
    czekoladeria :)
  10. dino
    dino (07.06.2009 13:25)
    czekoladeria :)