Komentarze użytkownika dino, strona 781

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.06.2009 18:37)
    Edyta :)
  2. dino
    dino (07.06.2009 18:37)
    Edyta :)
  3. dino
    dino (07.06.2009 18:37)
    Edyta :)
  4. dino
    dino (07.06.2009 18:36)
    Edyta :)
  5. dino
    dino (07.06.2009 18:36)
    Edyta :)
  6. dino
    dino (07.06.2009 18:36)
    Edyta :)
  7. dino
    dino (07.06.2009 18:36)
    Edyta :)
  8. dino
    dino (07.06.2009 18:36)
    Edyta :)
  9. dino
    dino (07.06.2009 18:34)
    Ja też za TAKIM KOlumberem nie przepadam :((

    Jolu - zgłaszałem błędy, Sławek pewnie też - jutro Admini muszą coś z tym zrobić...
  10. dino
    dino (07.06.2009 13:40)
    za samolociki - dziękuję! :))