Komentarze użytkownika dino, strona 723

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (16.06.2009 10:49)
    Dzień Dobry !!!

    leje od połowy nocy :(

    poranna kawka wskazana - właśnie wstawiłem....

    .
  2. dino
    dino (16.06.2009 10:31)
    też świetny kadr :)
  3. dino
    dino (16.06.2009 10:30)
    .....metodą zanurzeniową..... - a nosek nad wodą :))
  4. dino
    dino (16.06.2009 10:30)
    fajny kadr :)
  5. dino
    dino (16.06.2009 10:30)
    trzy gracje :)
  6. dino
    dino (16.06.2009 10:29)
    ceglarnia, cegłownia ...........................nie cegielnia.... :)
  7. dino
    dino (16.06.2009 10:28)
    wspaniała :)
  8. dino
    dino (16.06.2009 2:32)
    no ale już naprawdę zasypiam dzisiaj :))

    .
  9. dino
    dino (16.06.2009 2:27)
    loca - ja słucham Malú, Alejandro Sanz'a, Bebé, Diany Navarro, Davida Bisbala (po córce, bo to jej ulubieniec), Jarabe de Palo, Álexa Ubago, Oreja de Van Gogh, Estopy też - w ogóle co mi wpadnie w ręce hiszpańskiego....Glora Estefan, Shakira, Juanes, Andrés Calamaro, no setki różnych wykonawców

    Melendi też :)
  10. dino
    dino (16.06.2009 1:51)
    dobranoc Szalona! już nie padam na twarz :)