Komentarze użytkownika dino, strona 723
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
też świetny kadr :)
-
.....metodą zanurzeniową..... - a nosek nad wodą :))
-
fajny kadr :)
-
trzy gracje :)
-
ceglarnia, cegłownia ...........................nie cegielnia.... :)
-
wspaniała :)
-
no ale już naprawdę zasypiam dzisiaj :))
.
-
loca - ja słucham Malú, Alejandro Sanz'a, Bebé, Diany Navarro, Davida Bisbala (po córce, bo to jej ulubieniec), Jarabe de Palo, Álexa Ubago, Oreja de Van Gogh, Estopy też - w ogóle co mi wpadnie w ręce hiszpańskiego....Glora Estefan, Shakira, Juanes, Andrés Calamaro, no setki różnych wykonawców
Melendi też :)
-
dobranoc Szalona! już nie padam na twarz :)
-
też świetny kadr :)
-
.....metodą zanurzeniową..... - a nosek nad wodą :))
-
fajny kadr :)
-
trzy gracje :)
-
ceglarnia, cegłownia ...........................nie cegielnia.... :)
-
wspaniała :)
-
no ale już naprawdę zasypiam dzisiaj :))
. -
loca - ja słucham Malú, Alejandro Sanz'a, Bebé, Diany Navarro, Davida Bisbala (po córce, bo to jej ulubieniec), Jarabe de Palo, Álexa Ubago, Oreja de Van Gogh, Estopy też - w ogóle co mi wpadnie w ręce hiszpańskiego....Glora Estefan, Shakira, Juanes, Andrés Calamaro, no setki różnych wykonawców
Melendi też :) -
dobranoc Szalona! już nie padam na twarz :)
leje od połowy nocy :(
poranna kawka wskazana - właśnie wstawiłem....
.