Komentarze użytkownika dino, strona 721

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (16.06.2009 15:53)
    zazwyczaj jest tak, że publikuje się tutaj własne zdjęcia - jeśli robisz to nie używając własnych warto podawać źródło - tak dla formy i czystego sumienia :))
  2. dino
    dino (16.06.2009 15:41)
    i ...........chyba szczęśliwe, tak wyglądają :)
  3. dino
    dino (16.06.2009 15:39)
    rebel................... :))
  4. dino
    dino (16.06.2009 15:37)
    .....bo teraz to jakość zdecydowanie się podniosła...... :))

    naprawdę zfieszu!
  5. dino
    dino (16.06.2009 15:33)
    a ciachnąłbym górę bez straty dla: ....."Drzwi, okna, kolory, kształty... Detale..."
  6. dino
    dino (16.06.2009 15:31)
    ......fascynacja :)
  7. dino
    dino (16.06.2009 15:30)
    okienna fasynacja :)
  8. dino
    dino (16.06.2009 13:50)
    sssssssssss!



    :)
  9. dino
    dino (16.06.2009 13:49)
    idę.......na nudne spotkanie.................. :)
  10. dino
    dino (16.06.2009 13:48)
    :))))