Komentarze użytkownika dino, strona 721
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
zazwyczaj jest tak, że publikuje się tutaj własne zdjęcia - jeśli robisz to nie używając własnych warto podawać źródło - tak dla formy i czystego sumienia :))
-
i ...........chyba szczęśliwe, tak wyglądają :)
-
rebel................... :))
-
.....bo teraz to jakość zdecydowanie się podniosła...... :))
naprawdę zfieszu!
-
a ciachnąłbym górę bez straty dla: ....."Drzwi, okna, kolory, kształty... Detale..."
-
......fascynacja :)
-
okienna fasynacja :)
-
sssssssssss!
:)
-
idę.......na nudne spotkanie.................. :)
-
:))))
-
zazwyczaj jest tak, że publikuje się tutaj własne zdjęcia - jeśli robisz to nie używając własnych warto podawać źródło - tak dla formy i czystego sumienia :))
-
i ...........chyba szczęśliwe, tak wyglądają :)
-
rebel................... :))
-
.....bo teraz to jakość zdecydowanie się podniosła...... :))
naprawdę zfieszu! -
a ciachnąłbym górę bez straty dla: ....."Drzwi, okna, kolory, kształty... Detale..."
-
......fascynacja :)
-
okienna fasynacja :)
-
sssssssssss!
:) -
idę.......na nudne spotkanie.................. :)
-
:))))