Komentarze użytkownika voyager747, strona 626

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 19:54)
    widać katedrę, dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 19:54)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 19:54)
    nie żałowali
  4. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 19:53)
    i tam jest ładnie oświetlone, nie tak jak w Rzymie
  5. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 19:53)
    tam chmurki się przesuwały
  6. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 19:20)
    ryzyk, fizyk :)
  7. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 19:19)
    tak akurat było słonko
  8. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 18:51)
    tak czytałem, potem poszukam info, to wkleję
  9. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 18:43)
    to wkleję więcej z tego miejsca, w środku też jest ładnie
  10. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 18:42)
    dzięki