Komentarze użytkownika voyager747, strona 626
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
widać katedrę, dzięki
-
dzięki
-
nie żałowali
-
i tam jest ładnie oświetlone, nie tak jak w Rzymie
-
tam chmurki się przesuwały
-
ryzyk, fizyk :)
-
tak akurat było słonko
-
tak czytałem, potem poszukam info, to wkleję
-
to wkleję więcej z tego miejsca, w środku też jest ładnie
-
dzięki
-
widać katedrę, dzięki
-
dzięki
-
nie żałowali
-
i tam jest ładnie oświetlone, nie tak jak w Rzymie
-
tam chmurki się przesuwały
-
ryzyk, fizyk :)
-
tak akurat było słonko
-
tak czytałem, potem poszukam info, to wkleję
-
to wkleję więcej z tego miejsca, w środku też jest ładnie
-
dzięki