Komentarze użytkownika voyager747, strona 625

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 21:18)
    starałem się :)
  2. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 21:18)
    tak, jest wyremontowana i piękna, mnóstwo ludzi tam zagląda
  3. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 20:43)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 20:25)
    dzięki za odwiedziny
  5. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 20:23)
    piękny, to fakt
  6. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 20:20)
    super
  7. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 20:07)
    to się cieszę
  8. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 20:04)
    to robione z portu, widać wzgórze i bazylikę, dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 19:55)
    dokładnie, dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (14.02.2013 19:55)
    dzięki