Komentarze użytkownika voyager747, strona 2580

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 21:48)
    Sylwek, a jak pochylisz ekran bardziej do przodu to widać coś więcej ? :)
  2. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 21:27)
    :))
  3. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 21:27)
    oko :) przecież to wielkie jest :))
  4. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 21:16)
    Kopciuszek :)
  5. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 21:15)
    to czarne to ptak ?
  6. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 21:09)
    Krzychu, ja Sycylię widziałem, jest piękna, polecam!!
  7. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 21:04)
    Ja to wiem :)))
  8. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 21:01)
    Przeglądałem ranking zdjęć najlepiej ocenionych, doszedłem do 58 strony...
  9. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 20:58)
    Jeśli ładne, to trzeba plusa dać :)
  10. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 20:57)
    22 punkty to za całą kolumberową działalność, to chyba niezbyt wiele jednak.