Komentarze użytkownika voyager747, strona 2580
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Sylwek, a jak pochylisz ekran bardziej do przodu to widać coś więcej ? :)
-
:))
-
oko :) przecież to wielkie jest :))
-
Kopciuszek :)
-
to czarne to ptak ?
-
Krzychu, ja Sycylię widziałem, jest piękna, polecam!!
-
Ja to wiem :)))
-
Przeglądałem ranking zdjęć najlepiej ocenionych, doszedłem do 58 strony...
-
Jeśli ładne, to trzeba plusa dać :)
-
22 punkty to za całą kolumberową działalność, to chyba niezbyt wiele jednak.
-
Sylwek, a jak pochylisz ekran bardziej do przodu to widać coś więcej ? :)
-
:))
-
oko :) przecież to wielkie jest :))
-
Kopciuszek :)
-
to czarne to ptak ?
-
Krzychu, ja Sycylię widziałem, jest piękna, polecam!!
-
Ja to wiem :)))
-
Przeglądałem ranking zdjęć najlepiej ocenionych, doszedłem do 58 strony...
-
Jeśli ładne, to trzeba plusa dać :)
-
22 punkty to za całą kolumberową działalność, to chyba niezbyt wiele jednak.