Komentarze użytkownika voyager747, strona 2579
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Ja też mam laptopa i nic :(
-
Teraz to nie problem, nawet bez paszportu można gdzieś pojechać. Są tanie linie, promocje,samochodem ludzie jeżdżą. Kiedyś lot samolotem to było przeżycie, a teraz...
Trochę martwią mnie terroryści, te grypy różne i podobne rzeczy. To zawsze się odbija na turystyce :(
Żałuję, że nie miałem wcześniej lepszego aparatu, bo mam mnóstwo zdjęć na papierze, ale sporo słabych jakościowo i nie da się ich opublikować. Trzeba by jeszcze skanować, eh...
Moja pierwsza poważniejsza wycieczka to 1999 rok, a wtedy już u nas było podobnie jak w Europie Zach.
-
:)) fajnie, witamy w klubie :)
-
Doszło, czyli działa ok.
-
Powiadomienia dostałem jak dino coś mi napisał w profilu. Napisz coś u mnie w ramach testu, sprawdzę czy doszło.
-
Teraz widzę komentarz do zdjęcia i tu u Ciebie w profilu.
-
W pasku aktywności nie i komentarzy też nie.
-
To ja mam podobnie, widzę Twoją aktywność. Coś zmieniali i może się nawal jeszcze.
-
oj, pamiętam co nieco z tamtych czasów, tzn. kartki, stan wojenny, komunę itp.
-
o to mnie jeszcze nie było na świecie :)
-
Ja też mam laptopa i nic :(
-
Teraz to nie problem, nawet bez paszportu można gdzieś pojechać. Są tanie linie, promocje,samochodem ludzie jeżdżą. Kiedyś lot samolotem to było przeżycie, a teraz...
Trochę martwią mnie terroryści, te grypy różne i podobne rzeczy. To zawsze się odbija na turystyce :(
Żałuję, że nie miałem wcześniej lepszego aparatu, bo mam mnóstwo zdjęć na papierze, ale sporo słabych jakościowo i nie da się ich opublikować. Trzeba by jeszcze skanować, eh...
Moja pierwsza poważniejsza wycieczka to 1999 rok, a wtedy już u nas było podobnie jak w Europie Zach. -
:)) fajnie, witamy w klubie :)
-
Doszło, czyli działa ok.
-
Powiadomienia dostałem jak dino coś mi napisał w profilu. Napisz coś u mnie w ramach testu, sprawdzę czy doszło.
-
Teraz widzę komentarz do zdjęcia i tu u Ciebie w profilu.
-
W pasku aktywności nie i komentarzy też nie.
-
To ja mam podobnie, widzę Twoją aktywność. Coś zmieniali i może się nawal jeszcze.
-
oj, pamiętam co nieco z tamtych czasów, tzn. kartki, stan wojenny, komunę itp.
-
o to mnie jeszcze nie było na świecie :)