Komentarze użytkownika voyager747, strona 2579

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (01.05.2009 1:26)
    Ja też mam laptopa i nic :(
  2. voyager747
    voyager747 (01.05.2009 1:16)
    Teraz to nie problem, nawet bez paszportu można gdzieś pojechać. Są tanie linie, promocje,samochodem ludzie jeżdżą. Kiedyś lot samolotem to było przeżycie, a teraz...
    Trochę martwią mnie terroryści, te grypy różne i podobne rzeczy. To zawsze się odbija na turystyce :(
    Żałuję, że nie miałem wcześniej lepszego aparatu, bo mam mnóstwo zdjęć na papierze, ale sporo słabych jakościowo i nie da się ich opublikować. Trzeba by jeszcze skanować, eh...
    Moja pierwsza poważniejsza wycieczka to 1999 rok, a wtedy już u nas było podobnie jak w Europie Zach.
  3. voyager747
    voyager747 (01.05.2009 0:48)
    :)) fajnie, witamy w klubie :)
  4. voyager747
    voyager747 (01.05.2009 0:03)
    Doszło, czyli działa ok.
  5. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 23:57)
    Powiadomienia dostałem jak dino coś mi napisał w profilu. Napisz coś u mnie w ramach testu, sprawdzę czy doszło.
  6. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 23:55)
    Teraz widzę komentarz do zdjęcia i tu u Ciebie w profilu.
  7. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 23:54)
    W pasku aktywności nie i komentarzy też nie.
  8. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 23:50)
    To ja mam podobnie, widzę Twoją aktywność. Coś zmieniali i może się nawal jeszcze.
  9. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 23:26)
    oj, pamiętam co nieco z tamtych czasów, tzn. kartki, stan wojenny, komunę itp.
  10. voyager747
    voyager747 (30.04.2009 23:02)
    o to mnie jeszcze nie było na świecie :)