Ocenione komentarze użytkownika pan_hons, strona 848
Przejdź do głównej strony użytkownika pan_hons
-
super zdjęcie!
-
ten taras chyba był mocno oblegany, bo widoki z niego są rewelacyjne:)
-
Flagi Andaluzji - a jakże by inaczej:) Choć zostawili także z uprzejmości hiszpańskie:) W Kraju Basków czy Katalonii to tych drugich już by w ogóle nie wywiesili:)
-
Po Twojej Andaluzji juz zawsze ten region będzie mi się kojarzył z fioletowym kolorem:)
-
mi by się chyba nie chciało tak wcześnie wstawać... Ale czasem może i warto, choćby dla tak ładnego ciepłego światła:)
-
że niby jak dziewczyny odchodzą z walizkami?;)) No tak, czasem i tak w życiu może być;)
-
super miejscówka! Stylowa, podoba mi się:)
-
piękne! To te drzewka z twojej avatarowej głowy?:)
-
okej, będzie bez:))
-
zdecydowanie mniej;) Choć może znajdą się jakieś samiczki co polecą na tego pawia także z tej strony:)
-
super zdjęcie!
-
ten taras chyba był mocno oblegany, bo widoki z niego są rewelacyjne:)
-
Flagi Andaluzji - a jakże by inaczej:) Choć zostawili także z uprzejmości hiszpańskie:) W Kraju Basków czy Katalonii to tych drugich już by w ogóle nie wywiesili:)
-
Po Twojej Andaluzji juz zawsze ten region będzie mi się kojarzył z fioletowym kolorem:)
-
mi by się chyba nie chciało tak wcześnie wstawać... Ale czasem może i warto, choćby dla tak ładnego ciepłego światła:)
-
że niby jak dziewczyny odchodzą z walizkami?;)) No tak, czasem i tak w życiu może być;)
-
super miejscówka! Stylowa, podoba mi się:)
-
piękne! To te drzewka z twojej avatarowej głowy?:)
-
okej, będzie bez:))
-
zdecydowanie mniej;) Choć może znajdą się jakieś samiczki co polecą na tego pawia także z tej strony:)