Ocenione komentarze użytkownika mapew, strona 315

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (09.09.2011 15:33)
    ... i wilgotno. A pare kilometrow dalej, na pustyni, jest bezchmurnie. Np. tutaj widac na horyzoncie mgle wiszaca nad Swakopmund:
    http://kolumber.pl/photos/show/114831
  2. mapew
    mapew (09.09.2011 15:29)
    tam bardzo czesto jest mglisto :)
  3. mapew
    mapew (09.09.2011 15:27)
    ale widac, ze to odbylo sie w Swakopmund
  4. mapew
    mapew (09.09.2011 15:26)
    kleczales przed nim? ;-) Bo zdjecie jest chyba zrobione z niskiego pozimu?
  5. mapew
    mapew (09.09.2011 15:20)
    Bartku, machalem, ale kto przy takim wspaniaym wodospadzie zwroci uwage na takiego malego, zmoknietego ludzika ;-))
  6. mapew
    mapew (07.09.2011 21:42)
    z urlopowym opoznieniem serdecznie dziekuje za wszystkie odwiedziny w Etiopii
  7. mapew
    mapew (07.09.2011 21:38)
    z urlopowym opoznieniem serdecznie dziekuje za odwiedziny Etiopii
  8. mapew
    mapew (07.09.2011 21:38)
    :-)
  9. mapew
    mapew (07.09.2011 17:46)
    piekne. Moj aparat to wytrzymal (choc liczylem sie juz z najgorszym :-)
  10. mapew
    mapew (07.09.2011 17:40)
    +++++