Ocenione komentarze użytkownika mapew, strona 315
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
-
tam bardzo czesto jest mglisto :)
-
ale widac, ze to odbylo sie w Swakopmund
-
kleczales przed nim? ;-) Bo zdjecie jest chyba zrobione z niskiego pozimu?
-
Bartku, machalem, ale kto przy takim wspaniaym wodospadzie zwroci uwage na takiego malego, zmoknietego ludzika ;-))
-
z urlopowym opoznieniem serdecznie dziekuje za wszystkie odwiedziny w Etiopii
-
z urlopowym opoznieniem serdecznie dziekuje za odwiedziny Etiopii
-
:-)
-
piekne. Moj aparat to wytrzymal (choc liczylem sie juz z najgorszym :-)
-
+++++
-
tam bardzo czesto jest mglisto :)
-
ale widac, ze to odbylo sie w Swakopmund
-
kleczales przed nim? ;-) Bo zdjecie jest chyba zrobione z niskiego pozimu?
-
Bartku, machalem, ale kto przy takim wspaniaym wodospadzie zwroci uwage na takiego malego, zmoknietego ludzika ;-))
-
z urlopowym opoznieniem serdecznie dziekuje za wszystkie odwiedziny w Etiopii
-
z urlopowym opoznieniem serdecznie dziekuje za odwiedziny Etiopii
-
:-)
-
piekne. Moj aparat to wytrzymal (choc liczylem sie juz z najgorszym :-)
-
+++++
http://kolumber.pl/photos/show/114831