Ocenione komentarze użytkownika mapew, strona 314

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (10.09.2011 14:47)
    piekna harmonia kolorow i ksztaltow :)
  2. mapew
    mapew (10.09.2011 14:45)
    wiatrak? Swietnie, to wrzucaj (o, juz sa - widze :-)
    Ja lecialem V5-NME
  3. mapew
    mapew (10.09.2011 13:42)
    wiedzialem o tych dwoch A340, dlatego juz tez wiedzialem, jaki nr. rej. bedzie mial samolot, tylko chodzilo jeszcze o ostatnia literke E albo F ;-) Wyprawa bardzo udana, fot za duzo (5500) ;-) i teraz kupe roboty z nimi ;-)
  4. mapew
    mapew (10.09.2011 13:06)
    widzialem, Air Namibia wracalem, calkiem dobra. Ale lecielismy noca, nie dalo sie fotografowac
  5. mapew
    mapew (10.09.2011 11:59)
    Bardzo ciekawa podroz i swietne zdjecia. Ciekawe, ze nasza trasa podrozy pokryla sie chyba tylko na odcinku Sehitwa - Maun (bo przypuszczam, ze z Kasane do Vic Falls jechaliscie poludniowa strona Zambezi - my zas polnocna)
  6. mapew
    mapew (09.09.2011 17:50)
    Doroto, serdecznie dziekujeCi za ostatnie odwiedziny w mojej Etiopii
  7. mapew
    mapew (09.09.2011 17:48)
    serdecznie dziekuje i za kolejne odwiedziny Etiopii
  8. mapew
    mapew (09.09.2011 15:40)
    no moze masz racje, ale dla mnie nie pasuje on w tym miejscu
  9. mapew
    mapew (09.09.2011 15:39)
    pamietam, ze na samym szczycie niezle wialo i sypalo piachem, a akurat skonczyl mi sie film (wtedy fotografowalem jeszcze lustrzanka analogowa) - probowalem zakladac nowy film w plecaku.... :-)
  10. mapew
    mapew (09.09.2011 15:36)
    w warunkach afrykanskich 10 lat odchylki to bardzo malo