Ocenione komentarze użytkownika city_hopper, strona 315

Przejdź do głównej strony użytkownika city_hopper

  1. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:11)
    Nie wiem co to jest, ale ładne :-)
  2. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:07)
    Ładne odbicie :-)
  3. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:03)
    Dziękuję za plusy, komentarze i odznakę :-)
    Życzę zdrowych, radosnych i pogodnych świąt :-)
  4. city_hopper
    city_hopper (22.12.2010 23:40)
    Muchas gracias za podróż po Madrycie i okolicach :-)
  5. city_hopper
    city_hopper (21.12.2010 19:42)
    Arnold - racja, to tu Kazimierz Deyna dwukrotnie pokonał bramkarza Madziarów, co dała naszym olimpijskie złoto! :-)
  6. city_hopper
    city_hopper (21.12.2010 19:38)
    Dzięki, miejsce jest naprawdę niesamowite :-)
  7. city_hopper
    city_hopper (21.12.2010 19:38)
    Czasami ludzie przeginają z jej (cierpliwości) wytrzymałością ;-)
  8. city_hopper
    city_hopper (21.12.2010 19:10)
    Prawie zlała się kolorystycznie z chmurami :-)
  9. city_hopper
    city_hopper (21.12.2010 19:10)
    To była raczej aluzja do relikwii pewnego katolickiego świętego - wiesz którego i gdzie przechowywanych? Przyznaję, że 'rozbiór' zwłok w celu uczynienia z nich relikwii nie budzi mojego zrozumienia :-P
  10. city_hopper
    city_hopper (21.12.2010 19:05)
    Sielski widoczek :-)