Ocenione komentarze użytkownika city_hopper, strona 314

Przejdź do głównej strony użytkownika city_hopper

  1. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:35)
    Najwspanialsze w UK jest to, że nic nikogo nie dziwi. W zasadzie dziwactwem dla Angoli jest tylko brak dziwactwa ;-)
  2. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:31)
    A gdzie jacht kunia?
  3. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:31)
    Fajna panoramka :-)
  4. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:26)
    Świetnie wyszło :-)
  5. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:24)
    Pewnie niechcący zbierają deszczówkę ;-)
  6. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:21)
    To o niej mowa w jednym z opowiadań Oty Pavla :-) (tym, gdy był w Polsce)
  7. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:20)
    Habsburski wynalazek ;-) W prawie każdym mieście Czech i Słowacji taki stawiali - na szczęście nie wszystkie dotrwały ;-)
  8. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:18)
    Tak na wszelki wypadek ;-)
  9. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:14)
    I to chyba dorsz?
  10. city_hopper
    city_hopper (23.12.2010 1:13)
    Piękny :-)