Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 710
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Leszku nic nie napisałeś jeszcze o pieknie śpiewajacych żabach i natrętnych komarach. A teraz zabieram sie za ogladanie zdjęć i wspominanie naszego kolumberowego spotkania.
-
detal bardzo ładny.
-
Piotrze, to już naszą tradycją jest, że nieobecni odgadują osoby na fotkach, proszę zgadywać, masz 3 próby...
-
Leszku, czy Ty aby nie przywiozłeś jakiejś chmury ze sobą?
-
Chyba nie mogło być inaczej. Wszak nazwa wsi zobowiązuje do szybkiego działania.
-
Ja też.
-
A zlatywać się warto. Może następnym razem uda nam się to w większym gronie. Pozdrawiam.
-
Dokładnie. A zapomniałem o nim wspomnieć. Dziękuję za przypomnienie.
-
Nie.Jest taki lokalny zwyczaj, że po odejściu księdza od ołtarza wierni (zwłaszcza rolnicy) odłamują gałązki z drzewek zdobiących ołtarze i umieszczają je potem na swoich polach lub w ogrodach...
-
Bardzo ładny zespół klasztorny i kościół.
-
Leszku nic nie napisałeś jeszcze o pieknie śpiewajacych żabach i natrętnych komarach. A teraz zabieram sie za ogladanie zdjęć i wspominanie naszego kolumberowego spotkania.
-
detal bardzo ładny.
-
Piotrze, to już naszą tradycją jest, że nieobecni odgadują osoby na fotkach, proszę zgadywać, masz 3 próby...
-
Leszku, czy Ty aby nie przywiozłeś jakiejś chmury ze sobą?
-
Chyba nie mogło być inaczej. Wszak nazwa wsi zobowiązuje do szybkiego działania.
-
Ja też.
-
A zlatywać się warto. Może następnym razem uda nam się to w większym gronie. Pozdrawiam.
-
Dokładnie. A zapomniałem o nim wspomnieć. Dziękuję za przypomnienie.
-
Nie.Jest taki lokalny zwyczaj, że po odejściu księdza od ołtarza wierni (zwłaszcza rolnicy) odłamują gałązki z drzewek zdobiących ołtarze i umieszczają je potem na swoich polach lub w ogrodach...
-
Bardzo ładny zespół klasztorny i kościół.