Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 708
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
piękna:)
-
prawda że wielki dąb......
-
nawet obcokrajowcy przyjechali focić nasze dęby
-
wlazłam w kadr :(
-
całe szczęście...
-
tu bylismy:)
-
Iwonko dzieło Twojego pradziadka wandala mam na zdjeciu
-
a ja własnie skończyłam oglądanie.
Bardzo ciekawa relacja, miło zobaczyć spotkanie okiem innej osoby. Szkoda, że nie byłeś z nami w arboretum kórnickim, kwitnące rododendrony skąpane w deszczu wyglądały super.
A Piotrkowi dziękuję za wszystkie, jak zwykle bezcenne, komentarze pod zdjęciami.
-
prowadzę.....
-
Leszku, a gdzie masz swojego konia?
-
piękna:)
-
prawda że wielki dąb......
-
nawet obcokrajowcy przyjechali focić nasze dęby
-
wlazłam w kadr :(
-
całe szczęście...
-
tu bylismy:)
-
Iwonko dzieło Twojego pradziadka wandala mam na zdjeciu
-
a ja własnie skończyłam oglądanie.
Bardzo ciekawa relacja, miło zobaczyć spotkanie okiem innej osoby. Szkoda, że nie byłeś z nami w arboretum kórnickim, kwitnące rododendrony skąpane w deszczu wyglądały super.
A Piotrkowi dziękuję za wszystkie, jak zwykle bezcenne, komentarze pod zdjęciami. -
prowadzę.....
-
Leszku, a gdzie masz swojego konia?