Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 708

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. bkrystina
    bkrystina (11.06.2013 11:37)
    piękna:)
  2. bkrystina
    bkrystina (11.06.2013 11:33)
    prawda że wielki dąb......
  3. bkrystina
    bkrystina (11.06.2013 11:32)
    nawet obcokrajowcy przyjechali focić nasze dęby
  4. bkrystina
    bkrystina (11.06.2013 11:29)
    wlazłam w kadr :(
  5. bkrystina
    bkrystina (11.06.2013 11:28)
    całe szczęście...
  6. bkrystina
    bkrystina (11.06.2013 11:26)
    tu bylismy:)
  7. bkrystina
    bkrystina (11.06.2013 11:25)
    Iwonko dzieło Twojego pradziadka wandala mam na zdjeciu
  8. iwonka55h
    iwonka55h (11.06.2013 11:11)
    a ja własnie skończyłam oglądanie.
    Bardzo ciekawa relacja, miło zobaczyć spotkanie okiem innej osoby. Szkoda, że nie byłeś z nami w arboretum kórnickim, kwitnące rododendrony skąpane w deszczu wyglądały super.

    A Piotrkowi dziękuję za wszystkie, jak zwykle bezcenne, komentarze pod zdjęciami.
  9. bkrystina
    bkrystina (11.06.2013 11:02)
    prowadzę.....
  10. iwonka55h
    iwonka55h (11.06.2013 10:58)
    Leszku, a gdzie masz swojego konia?