Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 667

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. przedpole
    przedpole (31.08.2013 17:14)
    Czasami myślę sobie czy nie należałoby zdjąż te barokowe hełmy i nie przywrócić romański wygląd.
  2. pan_hons
    pan_hons (31.08.2013 17:14)
    Leszku, dziękuję bardzo za wizytę w obu Cieszynach. Jestem pod wrażeniem w jak szybkim czasie udało Ci się przejrzeć moją publikację! Mam nadzieję że ona jak i miasto się spodobały:) Następnym razem polecam się zatrzymać, choć jeden dzień to i tak za mało aby je zwiedzić ze względu na ogrom zabytków, ale i tak warto się zatrzymać tu na dłużej:) pozdrawiam!
  3. przedpole
    przedpole (31.08.2013 17:12)
    Chyba rekord pod względem objętości.Pracowałeś nad ta galerią ,chyba tyle ,ile trwał wyjazd.Pozdrawiam
  4. przedpole
    przedpole (31.08.2013 17:06)
    W środku zachował się piękny ikonostas
  5. przedpole
    przedpole (31.08.2013 17:06)
    Mój ostatni spływ, zresztą póki co pierwszy i jedyny ,miał miejsce w 1976 roku.Na szczęście niewiele się zmieniło
  6. przedpole
    przedpole (31.08.2013 17:04)
    Pięknie odbudowano,ale to już nie to ,co oryginał
  7. przedpole
    przedpole (31.08.2013 17:01)
    Dla mnie jest w typie cerkwi wschodniołemkowskich
  8. przedpole
    przedpole (31.08.2013 17:00)
    Zapachniało Zamościem
  9. przedpole
    przedpole (31.08.2013 16:52)
    Gdyby od razu znalazła się w Polsce ,nie miałaby pewnie żadnych szans na przetrwanie akcji Wisła ,podobnie jak i Równia
  10. przedpole
    przedpole (31.08.2013 16:51)
    Cerkiew zagrała w filmie tylko z zewnątrz, wnętrze wykorzystano z innej światyni ,gdyz jest o wiele większe