Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 667
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Czasami myślę sobie czy nie należałoby zdjąż te barokowe hełmy i nie przywrócić romański wygląd.
-
Leszku, dziękuję bardzo za wizytę w obu Cieszynach. Jestem pod wrażeniem w jak szybkim czasie udało Ci się przejrzeć moją publikację! Mam nadzieję że ona jak i miasto się spodobały:) Następnym razem polecam się zatrzymać, choć jeden dzień to i tak za mało aby je zwiedzić ze względu na ogrom zabytków, ale i tak warto się zatrzymać tu na dłużej:) pozdrawiam!
-
Chyba rekord pod względem objętości.Pracowałeś nad ta galerią ,chyba tyle ,ile trwał wyjazd.Pozdrawiam
-
W środku zachował się piękny ikonostas
-
Mój ostatni spływ, zresztą póki co pierwszy i jedyny ,miał miejsce w 1976 roku.Na szczęście niewiele się zmieniło
-
Pięknie odbudowano,ale to już nie to ,co oryginał
-
Dla mnie jest w typie cerkwi wschodniołemkowskich
-
Zapachniało Zamościem
-
Gdyby od razu znalazła się w Polsce ,nie miałaby pewnie żadnych szans na przetrwanie akcji Wisła ,podobnie jak i Równia
-
Cerkiew zagrała w filmie tylko z zewnątrz, wnętrze wykorzystano z innej światyni ,gdyz jest o wiele większe
-
Czasami myślę sobie czy nie należałoby zdjąż te barokowe hełmy i nie przywrócić romański wygląd.
-
Leszku, dziękuję bardzo za wizytę w obu Cieszynach. Jestem pod wrażeniem w jak szybkim czasie udało Ci się przejrzeć moją publikację! Mam nadzieję że ona jak i miasto się spodobały:) Następnym razem polecam się zatrzymać, choć jeden dzień to i tak za mało aby je zwiedzić ze względu na ogrom zabytków, ale i tak warto się zatrzymać tu na dłużej:) pozdrawiam!
-
Chyba rekord pod względem objętości.Pracowałeś nad ta galerią ,chyba tyle ,ile trwał wyjazd.Pozdrawiam
-
W środku zachował się piękny ikonostas
-
Mój ostatni spływ, zresztą póki co pierwszy i jedyny ,miał miejsce w 1976 roku.Na szczęście niewiele się zmieniło
-
Pięknie odbudowano,ale to już nie to ,co oryginał
-
Dla mnie jest w typie cerkwi wschodniołemkowskich
-
Zapachniało Zamościem
-
Gdyby od razu znalazła się w Polsce ,nie miałaby pewnie żadnych szans na przetrwanie akcji Wisła ,podobnie jak i Równia
-
Cerkiew zagrała w filmie tylko z zewnątrz, wnętrze wykorzystano z innej światyni ,gdyz jest o wiele większe