Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 663

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (01.09.2013 22:08)
    Kiedyś myślałem, że takie pomniki to "specjalność" Rosjan, ale w zeszłym roku spotkałem podobny w Pensylwanii: http://kolumber.pl/photos/show/587834
  2. pt.janicki
    pt.janicki (01.09.2013 21:44)
    ...łódzkie, przedwojenne synagogi nie miały tyle szczęścia.Z około 300 do dzisiaj została tylko jedna...
  3. adaola
    adaola (01.09.2013 21:43)
    Piękną i ciekawą podróż odbyłeś:)
    Zaczęłam przeglądać,ale muszę rozłożyć na raty:)
  4. adaola
    adaola (01.09.2013 21:37)
    Wspaniała budowla:))
  5. pt.janicki
    pt.janicki (01.09.2013 21:35)
    ...ano, tak ...:-) .....
  6. lmichorowski
    lmichorowski (01.09.2013 21:33)
    Dziękuję!
  7. adaola
    adaola (01.09.2013 21:31)
    Piotrze,dobrze dedukujesz:) Tak nam właśnie tłumaczyła przewodniczka rolę synagogi w dawnych/dzisiejszych czasach na Kazimierzu w Krakowie:)
  8. lmichorowski
    lmichorowski (01.09.2013 21:11)
    Myślę, że pozytywnie, bo przecież to Podkarpacie, :)
  9. pt.janicki
    pt.janicki (01.09.2013 21:07)
    ...swoją drogą ciekawe,jak zareagowano by na wznoszenie w tym miejscu na okrzyk: -Jarosław, Jarosław ... :-) ...
  10. irena2005n
    irena2005n (01.09.2013 18:52)
    przejmujący widok...