Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 610
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
piękne :)
-
i druty ...
-
Madonna z parasolem :)
-
Leszku dziękuję za spacerek po Suzdalu, to miejsce na pewno warte tego, aby zostać tam trochę dłużej
-
Polna mgła jest cudna :)
-
++++++
-
A ja chciałbym podziękować za wizytę i plusiki za podróż do Ostrołęki i Łomży... tyle, że nie bardzo wiem komu, bo coś dzieje się z "kolumberową" pocztą - od 2 dni nie dostaję powiadomień (mimo, że tę opcję mam włączoną)...
-
Dobrze,że się dokopałam do tej podróży.
Zapewne nie była to podróż marzeń.
W Iranie do dzisiaj świeże są ślady wojne,zwłaszcza w psychice ludzi.
W bardzo wielu miejscach wiszą ogromne portrety młodych ludzi,którzy wtedy zginęli.
-
Ja dziękuję Ci za obejrzenie ralacji z Iranu.
Widzę w Twoich zbiorach Irak oraz inne ciekawe podróże,musze tam zajrzeć.
Serdecznie pozdrawiam-)
-
Ogromny plus należy Ci się za tekst i opisy pod zdjęciami.
Ciekawa podróż.
Pozdrawiam-)
-
piękne :)
-
i druty ...
-
Madonna z parasolem :)
-
Leszku dziękuję za spacerek po Suzdalu, to miejsce na pewno warte tego, aby zostać tam trochę dłużej
-
Polna mgła jest cudna :)
-
++++++
-
A ja chciałbym podziękować za wizytę i plusiki za podróż do Ostrołęki i Łomży... tyle, że nie bardzo wiem komu, bo coś dzieje się z "kolumberową" pocztą - od 2 dni nie dostaję powiadomień (mimo, że tę opcję mam włączoną)...
-
Dobrze,że się dokopałam do tej podróży.
Zapewne nie była to podróż marzeń.
W Iranie do dzisiaj świeże są ślady wojne,zwłaszcza w psychice ludzi.
W bardzo wielu miejscach wiszą ogromne portrety młodych ludzi,którzy wtedy zginęli. -
Ja dziękuję Ci za obejrzenie ralacji z Iranu.
Widzę w Twoich zbiorach Irak oraz inne ciekawe podróże,musze tam zajrzeć.
Serdecznie pozdrawiam-) -
Ogromny plus należy Ci się za tekst i opisy pod zdjęciami.
Ciekawa podróż.
Pozdrawiam-)
